| Wyświetleń:1229

Magdalena Jagiełło, Prezes YAWAL SA i FINAL SA, laureatką rankingu 100 Kobiet Biznesu 2015

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

(Po lewej) Magdalena Jagiełło, Prezes YAWAL SA i FINAL SA

fot. YAWAL

(Po lewej) Magdalena Jagiełło, Prezes YAWAL SA i FINAL SA


Laureatki rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015

fot. YAWAL

Laureatki rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015"

10 grudnia w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie odbyła się gala finałowa rankingu 100 Kobiet Biznesu 2015. Laureatkami zostały kobiety działające w różnych branżach i zarządzające firmami różnej wielkości. 

Ranking 100 Kobiet Biznesu to projekt dziennika Puls Biznesu, który powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu. Laureatki rankingu oceniane są na podstawie kryteriów świadczących o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji firmy, którymi zarządzają (dynamika wzrostu sprzedaży i zysku przedsiębiorstwa oraz wielkość sprzedaży), a także inne, nie mniej istotne kryteria, takie jak nieposzlakowana opinia firmy czy jej pozytywna historia prawna. W rankingu znajdują się kobiety reprezentujące przedsiębiorstwa wykazujące obrót w 2015 roku w wysokości do 50 mln zł oraz kobiety reprezentujące przedsiębiorstwa o obrocie powyżej 50 mln zł.

Pani Magdalena Jagiełło, jako Prezes FINAL SA, znalazła się na 8  pozycji w rankingu kobiet zarządzających przedsiębiorstwami o przychodach ze sprzedaży powyżej 50 mln zł.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY