Nowości systemowe ALURON

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System okienny z ukrytym skrzydłem AS 80US

fot. ALURON

System okienny z ukrytym skrzydłem AS 80US


System drzwi panelowych AS 75P

fot. ALURON

System drzwi panelowych AS 75P

System drzwi podnoszono-przesuwnych AS 178HS

fot. ALURON

System drzwi podnoszono-przesuwnych AS 178HS

ALURON, polski producent systemów aluminiowych, posiada systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej, tzn.: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNO, czyli rozwiązania do stolarki drewnianej. Aktualnie oferta spółki powiększyła się o trzy nowe rozwiązania.

» AS 80US – system okienny z ukrytym skrzydłem

System AS 80US (ukryte skrzydło) przeznaczony jest do okien jedno i wielokwaterowych, w których pożądanym efektem estetycznym jest uzyskanie widoku niewidocznego skrzydła okna od zewnętrznej strony zabudowy. System dostępny jest w 3 wariantach termicznych, zakres szklenia do 68 mm, głębokość skrzydeł okna 84 mm, izolacyjność termiczna okna Uw od 0,71 W/m²K, wodoszczelność E1950, system wyróżnia ukryta uszczelka skrzydła. System AS 80US jest kompatybilny ze wszystkimi systemami aluminiowymi Aluron i przystosowany do współpracy z inteligentnymi budynkami.

» AS 75P – nowoczesny system drzwi panelowych

AS 75P to aluminiowa konstrukcja drzwi panelowych wykonana z 3-komorowych profili. System przeznaczony jest do prefabrykacji drzwi termoizolowanych z naklejanym na całej powierzchni skrzydła panelem. System daje możliwość realizacji indywidualnych projektów i wzorów paneli – frezowanie dowolnych kształtów i otworów. Panel jest dostępny w wersjach: nieprzeziernej, z elementami przeziernymi, całoszklany, a także jedno i dwustronnie zlicowany. Profile wykonane są w oparciu o technologię ANTI-BI-METAL. W drzwiach zastosowana została uszczelka centralna. Możliwe typy zawiasów do zastosowania: rolkowe, ukryte, nawierzchniowe. Głębokość ramy/skrzydła 75 mm. Drzwi panelowe w systemie AS 75P przeznaczone są do zabudowy indywidualnej oraz witrynowej. Solidne wykonanie, trwałość aluminium i bogate wzornictwo gwarantuje wieloletnią wytrzymałość i estetykę.

» AS 178HS – nowatorskie drzwi podnoszono-przesuwne

System AS 178HS to połączenie nowatorskich rozwiązań z nowoczesnym designem, tworzące system całoszklanych drzwi podnoszono-przesuwnych. System daje możliwość budowania dużych ruchomych przeszkleń tarasowych z niskim i ciepłym progiem. Jego mechanizmy konstrukcyjne umożliwiają bezpieczne i komfortowe przesuwanie ciężkich skrzydeł, ręcznie lub automatycznie. W systemie AS 178HS możliwe jest całkowite zabudowanie futryny w warstwie ocieplenia, co pozwala na podkreślenie walorów dekoracyjnych elewacji i nadaje indywidualny i niepowtarzalny charakter budynku. Możliwe jest wykonywanie konstrukcji we wszystkich dostępnych na rynku schematach zabudowy (rozwiązanie z bieżnią dwu i trzytorową, rozwiązanie z możliwością stosowania szklenia stałego w skrzydłach biernych itp.). System AS 178HS sprawdza się w budynkach z dużymi przeszkleniami, restauracjach, ogrodach zimowych, gdzie istotną rolę ogrywa łatwość przemieszczania się z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz, łatwość obsługi, design oraz estetyka. Ważnym atutem tego rozwiązania jest fakt, że nie zajmuje powierzchni wnętrza i dobrze komponuje się w każdej aranżacji. System jest kompatybilny z pozostałymi systemami Aluron.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Drzwi z wypełnieniem ABS od Perito

Drzwi z wypełnieniem ABS od Perito

Drzwi wejściowe z tworzywa ABS są podstawową linią...

mTRONIC – niewielki multisensor MACO o dużych możliwościach

mTRONIC – niewielki multisensor MACO o dużych możliwościach

Okna i drzwi coraz częściej wyposażane są w elementy...

Dalsza rozbudowa zakładów SALAMANDER

Dalsza rozbudowa zakładów SALAMANDER

W dniu 10 maja 2019 r., w ramach realizacji dalszej...

ePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

ePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce...

Jak budować, żeby nie modernizować?

Jak budować, żeby nie modernizować?

Do tej pory inwestycja w energooszczędny budynek była w...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria