| Wyświetleń:1328

Drzwi z wysoką inteligencją – Schüco ADS SimplySmart

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi Schüco ADS Simply Smart z panelem DCS Touch Display

fot. Schüco

Drzwi Schüco ADS Simply Smart z panelem DCS Touch Display


Przekrój przez drzwi Schüco  ADS 90 SimplySmart

fot. Schüco

Przekrój przez drzwi Schüco ADS 90 SimplySmart

Widok możliwych opcji w panelu  Schüco DCS Touch Display

fot. Schüco

Widok możliwych opcji w panelu Schüco DCS Touch Display

W nowoczesnej architekturze drzwi wejściowe pełnią więcej funkcji – nie tylko zabezpieczenia przed włamaniem. Powinny być harmonijnie dopasowane do stylu budynku, a także zwiększać komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Drzwi Schüco ADS SimplySmart zostały stworzone z myślą o inteligentnych budynkach przyszłości, w których liczy się dobry design, bezpieczeństwo i energooszczędność. 

Drzwi aluminiowe Schüco ADS SimplySmart powstały z inspiracji nowoczesnymi, inteligentnymi technologiami, a także cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Dodatkowym atutem jest wbudowany panel drzwiowy Schüco DCS Touch Display, który pozwala na inteligentne zarządzanie dostępem do budynku.

» System wielu możliwości

Platforma Schüco ADS SimplySmart pozwala na wykonywanie dowolnego rodzaju drzwi wejściowych o podstawowej głębokości zabudowy 75 lub 90 mm. W rozwiązaniu zastosowano tzw. płynne, hybrydowe rozwiązanie przekładki termicznej i aluminium, które niweluje efekt bimetaliczny. Jak tłumaczy dostawca, dzięki temu można realizować duże drzwi o wysokości nawet do 3 metrów i ciężarze do 200 kg bez ryzyka odkształcania pod wpływem temperatur. W zależności od indywidualnych wymagań wzorniczych, można zastosować różne rodzaje wypełnień: pokrywające skrzydło z jednej lub dwóch stron, a także z wypełnieniem wewnątrz profilu. 

Bardzo minimalistyczny, nowoczesny design aluminiowej stolarki podkreśla skrzydło zlicowane z ościeżnicą, a także niewidoczne na zewnątrz zawiasy. Drzwi można dodatkowo personalizować, dobierając designerskie klamki i pochwyty. Eleganckiej estetyce drzwi towarzyszą ich doskonałe walory użytkowe. Stolarka oparta na pięciokomorowym profilu z podwójnym wypełnieniem oferuje ochronę cieplną nawet do Ud=0,8 W/m²K, dlatego może być stosowana w budownictwie niskoenergetycznym. Rozwiązanie cechuje także podwyższona odporność na włamanie – dobierając odpowiednie okucia można uzyskać klasę do RC3 włącznie.

» Inteligentna komunikacja

Drzwi serii Schüco ADS SimplySmart można łączyć ze zintegrowanym panelem dotykowym, którego obsługa jest równie łatwa, jak w przypadku smartfonu. Za jednym dotknięciem palca można przechodzić pomiędzy różnymi funkcjami, jak dzwonek, lista adresowa czy klawiatura do wprowadzania kodów. Dzięki wbudowanej minikamerze odwiedzający mogą rozmawiać z mieszkańcami za pośrednictwem połączenia video. Opcjonalnie system można wyposażyć w dodatkowe głośniki. Drzwi można otwierać za pomocą numerycznego kodu, czytnika linii papilarnych, smartfonu lub transpondera. 

Ciekawą opcją systemu jest możliwość sterowania dostępem do budynku poprzez urządzenia mobilne, które obsługują platformy iOS czy Android. Technologia IP pozwala na łatwe podłączenie się do systemu poprzez Internet i na przykład wygenerowanie nowego lub tymczasowego kodu dostępu. Dzięki temu można wpuścić do domu członka rodziny, nawet przebywając wiele kilometrów poza nim. Jednocześnie panel może stanowić bardzo nowoczesną i funkcjonalną ozdobę drzwi, a także pełnić funkcję informacyjną czy oświetleniową. W trybie czuwania ekran może wyświetlać numer domu, a po wykryciu ruchu – załączać oświetlenie LED.

#systemy aluminiowe, #drzwi aluminiowe, #inteligentne drzwi, #drzwi Schüco

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
https://www.facebook.com/schuecoe-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree zapewnia użytkownikowi...

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe!...

Okna, które zapewniają zdrowy mikroklimat domowych wnętrz

Okna, które zapewniają zdrowy mikroklimat domowych wnętrz

Odpowiednio dobrane okna i drzwi tarasowe pozwalają...

Lekkie i szczelne drzwi przesuwne z systemem Ponzio SL1700TT

Lekkie i szczelne drzwi przesuwne z systemem Ponzio SL1700TT

W zaawansowanym technicznie systemie Ponzio SL1700TT...

OknoFakty – nowy vlog poświęcony oknom i drzwiom od Mobilnego Laboratorium

OknoFakty – nowy vlog poświęcony oknom i drzwiom od Mobilnego Laboratorium

OknoFakty to vlog poświęcony oknom i drzwiom. To...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria