| Wyświetleń:982

Pierwsze okna z ukryta klamką marki WICONA już na rynku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką

fot. WICONA

Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką


Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką

fot. WICONA

Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką

WICONA, jeden z czołowych dostawców systemów aluminiowych przeznaczonych do zrównoważonego budownictwa, wprowadza na rynek pierwsze okna z ukrytą klamką. Premiera okna miała miejsce w czasie konferencji prasowej z okazji 70-lecia marki 24 października w Warszawie.


Wysokie parametry techniczne, więcej światła, komfort i jednorodny wygląd charakteryzują najnowszą propozycje produktową marki WICONA. Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką to pierwsze takie rozwiązanie na rynku.

Unikalna forma i wydajność


WICONA oferuje całkowicie nowy, dopasowany do potrzeb klienta typ otwierania z innowacyjną technologią uszczelniania drzwi i okien. Umożliwia ona łatwą obsługę przy minimalnym wysiłku. Dzięki temu okna i drzwi charakteryzują się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, bez negatywnego wpływu na ich funkcjonalność i wzornictwo. Rozwiązanie to uzyskuje optymalne parametry nawet przy niestandardowych wymiarach.

Obniżone wartości współczynnika przenikania ciepła U profili, w połączeniu ze zintegrowaną szybą, pozwalają uzyskać najlepsze właściwości izolacyjne kompletnego przeszklenia. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu życia w domach oraz biurach przyszłości, co oznacza, że ich parametry przekraczają normy wymagane obecnie na rynku. Charakteryzują się również wysokim stopniem izolacji akustycznej, co jest obecnie wyjątkowo istotne, zważywszy na poziom hałasu w miastach – mówi Piotr Komala Dyrektor Handlowy Hydro Building Systems Poland


Maksymalizacja przestrzeni


Bez względu na przeznaczenie budynku, wykorzystanie światła wpływa na komfort pracy i odpoczynku, pomaga redukować koszty energii. Technologia WICLINE 75 MAX – w porównaniu do konwencjonalnych serii okien – uzyskuje nawet do 56% więcej przezroczystej powierzchni przy zachowaniu parametrów przepuszczalności ciepła na poziomie wymagań okien energooszczędnych. Jest to zasługa smukłych profili, które pozwalają zmaksymalizować szklaną powierzchnie okna. 

Prestiżowe wzornictwo


Ukryte zawiasy i okucia na WICLINE 75 MAX nie ingerują w strukturę okna, co zwiększa jego estetykę. Nowa, innowacyjna klamka okienna jest ukryta w skrzydle, a tym samym przyczynia się do jednorodnego wyglądu. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony dzięki możliwości malowania klamki w kolorze ramy okna. Innowacyjna koncepcja ukrytej klamki w oknach WICLINE 75 MAX uzyskała uznanie międzynarodowych jurorów konkursu iF DESIGN AWARD 2018 oraz nagrody Red Dot Design Award 2018.

Zrównoważona architektura przyszłości


WICONA od lat łączy trendy i technologie w jednym systemie. Nowy system okien WICLINE 75 MAX odpowiada temu motywowi, będąc wyrazem nowoczesnej architektury. WICLINE 75 MAX spełnia koncepcję zrównoważonego rozwoju. Do procesu produkcji profili okiennych wykorzystywane jest w większości aluminium z recyklingu – certyfikowana przez "DNV GL Business Assurance (Norwegia) AS". 

#systemy_aluminiowe, #okna_aluminiowe, #ukryte_klamki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Apartamentowiec 611 West 56th Street w systemach ALUPROF

Apartamentowiec 611 West 56th Street w systemach ALUPROF

W Nowym Jorku powstaje apartamentowiec, będący...

Dlaczego warto wietrzyć pomieszczenia?

Dlaczego warto wietrzyć pomieszczenia?

O tym, że pomieszczenia należy wietrzyć, teoretycznie...

Drzwi panelowe Yawal Prestige z doświetlem bocznym w klasie antywłamaniowej RC3

Drzwi panelowe Yawal Prestige z doświetlem bocznym w klasie antywłamaniowej RC3

Drzwi panelowe z doświetlami to obecnie jeden z...

Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa z ALUPROF

Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa z ALUPROF

Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa (World Green...

Bezpieczny powrót ze szkoły – drzwi nie tylko na klucz

Bezpieczny powrót ze szkoły – drzwi nie tylko na klucz

Dzięki nowoczesnym produktom marki G-U najmłodsi...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria