Tomasz Sęk objął funkcję Prezesa Zarządu Yawal S.A.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Tomasz Sęk objął funkcję Prezesa Zarządu Yawal S.A.

fot. YAWAL

Tomasz Sęk objął funkcję Prezesa Zarządu Yawal S.A.


Tomasz Sęk z początkiem kwietnia br. objął funkcję Prezesa Zarządu Yawal S.A. Będzie odpowiedzialny za procesy zarządzania ofertą produktową (w tym R&D) oraz procesy zarządzania produkcją bezpośrednią. 


Tomasz Sęk swoje zawodowe doświadczenie zdobywał  zarządzając międzynarodowymi, wielokulturowymi przedsiębiorstwami w sektorze metalowym i automotive –  ma to dla mnie kluczowe znaczenie. Myśląc długoterminowo o rozwoju firmy, stawiam na globalną ekspansje. Żeby to było możliwe potrzebuje silnej organizacji, a tę zawsze tworzą wyjątkowi ludzie – Tomasz do nich należy – komentuje Karolina Mzyk Callias, Współwłaścicielka, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Yawal S.A. 


Tomasz Sęk od 2017 r. związany był z Grupą Kapitałową Boryszew-Impexmetal. Pełnił tam funkcję Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego Zakładów Metalurgicznych Silesia S.A. i Huty Oława. Był odpowiedzialny za definiowanie i realizację strategii rozwoju spółek. Wcześniej przez 10 lat pracował dla firmy Harsco Corporation – światowego lidera w branży metalurgicznej, gdzie odpowiednio pełnił funkcję m.in. Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Zarządzającego oraz zasiadał w zarządach spółek z Grupy. 

Na ostatnio zajmowanym stanowisku zarządzał pięcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce, Serbii, Rumunii oraz Czechach, gdzie odpowiedzialny był za proces restrukturyzacji oraz wdrożenie nowych standardów zarządzania po procesie akwizycji. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania AGH. Aktualnie realizuje studia Executive MBA na Aix-Marseille University.

#systemy_aluminiowe, #okna_aluminiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak budować, żeby nie modernizować?

Jak budować, żeby nie modernizować?

Do tej pory inwestycja w energooszczędny budynek była w...

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL Motion to okucie z wbudowaną funkcją...

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Warto pomyśleć o drzwiach przy budowie domu i nie bać...

Wkładki bębenkowe ISEO z nowymi certyfikatami IMP

Wkładki bębenkowe ISEO z nowymi certyfikatami IMP

Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie przeprowadził...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria