REHAU Smart Guard – zapewnij nowy poziom bezpieczeństwa swoim Klientom

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Bezpieczeństwo to od zawsze jedna z podstawowych ludzkich potrzeb. Tam, gdzie wcześniej stały wysokie mury, dziś przed włamaniem mają chronić systemy alarmowe. Problem polega jednak na tym, że takie systemy włączają się najczęściej dopiero wówczas, gdy dojdzie już do szkody, a na reakcję jest za późno. Oprócz pieniędzy i wartościowych przedmiotów, ofiara włamania traci również poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. 
Postaw na aktywną prewencję


Okno ze strażnikiem Smart Guard odstrasza włamywacza, zanim ten wyrządzi szkody. Jest to więc rozwiązanie, które znacznie wyprzedza dotychczasowe produkty oferowane na rynku. Smart Guard to odpowiedź na potrzeby użytkowników, każdego dnia narażonych na kradzież i szkody wyrządzone przez włamywacza.


Prosta zasada – duża skuteczność


Smart Guard firmy REHAU to system złożony z czujek montowanych w profilach okiennych SYNEGO lub GENEO. Wykrywają one intruza w odległości 20 cm od okna, kiedy dopiero się do niego zbliża. Najpierw aktywuje się sygnał wizualny w postaci pulsujących czerwonych diod LED, a następnie – jeśli nieproszony gość się nie wycofa – załącza się ostrzeżenie dźwiękowe. Następnym etapem może być uruchomienie syreny alarmowej, generującej dźwięk o natężeniu 90 decybeli. 

Włączy się ona, gdy znajdujący się w drzwiach balkonowych lub oknie czujnik wstrząsów wykryje użycie siły. Syreną steruje włącznik radiowy, a jej aktywacja lub dezaktywacja odbywa się za pomocą wygodnego przycisku. System Smart Guard System Plus ostrzega domowników przed włamywaczami, którzy nie dali się odstraszyć i za wszelką cenę próbują wejść do budynku. Łatwy montaż – bez kucia ścian


Smart Guard jest systemem bezprzewodowym – nie wymaga kucia ścian, kładzenia kabli czy nieestetycznych przewodów. Jest zasilany na baterie. Niewielkie moduły REHAU Smart Guard montuje się w górnej ramie okien linii SYNEGO lub GENEO. Umieszczone w ościeżnicy są praktycznie niewidoczne i idealnie komponują się w okiennej ramie zapewniając dyskretny wygląd.Dodatkowe możliwości


Smart Guard można dokupić w każdym momencie. Oznacza to, że jest to dodatkowa szansa na sprzedaż tym klientom, którzy okna REHAU SYNEGO lub GENEO już posiadają.

» Zobacz materiał wideo


Smart Guard to zupełnie inne podejście do problemu ochrony niż w typowych systemach alarmowych czy w oknach antywłamaniowych. REHAU Smart Guard działa zanim dojdzie do powstania szkód.

Zmieniamy się – nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska


Rok 2019 to ważny czas dla całej firmy. Jesteśmy na polskim rynku od 25 lat i wspólnie z naszymi partnerami i pracownikami budujemy silną pozycję na rynku. W tym roku wdrażamy rebranding całej marki – zdecydowane barwy, proste i czytelne formy to elementy naszej identyfikacji wizualnej. Claim Engineering progress – Enhancing lives w jasny sposób tłumaczy, że nasza wiedza i doświadczenia zdobywane na przestrzeni lat pozwalają tworzyć rozwiązania, które czynią nasze życie lepszym i wygodniejszym. Usprawniamy życie setek tysięcy ludzi każdego dnia.

W toku zmian przygotowaliśmy nową odsłonę strony internetowej www.rehau.pl. Zależało nam by maksymalnie usprawnić poruszanie się na stronie oraz zapewnić szybki dostęp do wyszukiwanych informacji. Główna strona to prosta i skuteczna nawigacja, podział na grupy odbiorców oraz dostosowane do nich treści. Nowoczesny wygląd to nie tylko efekt rebrandingu, ale i sesji fotograficznych, które razem tworzą spójny przekaz. 

Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami REHAU wymaga od nas dostarczania wartościowych treści dla użytkownika. Takie znajdziecie na nowej stronie www.rehau.pl.

Artykuł promocyjny
#Smart_Guard, #okna_antywlamaniowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY