| Wyświetleń:691

GEALAN stworzył wielozadaniowy system S 9000 plus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uszczelnienie środkowe z twardego PVC tworzy skuteczną barierę antywłamaniową.

fot. GEALAN

Uszczelnienie środkowe z twardego PVC tworzy skuteczną barierę antywłamaniową.


Czy można wiele unikalnych cech, takich jak bezpieczeństwo, wysoka izolacja cieplna, możliwość budowy dużych wymiarów, eleganckie wykończenie powierzchni, nowoczesny design oraz łatwość obróbki uzyskać w jednym systemie okiennym? Inżynierowie z GEALAN, którzy stworzyli system S 9000 plus ze stabilnym uszczelnieniem środkowym, udowadniają, że można.


Ramy w systemie S 9000 plus są wyposażone w umieszczoną na przyldze okiennej płetwę antywłamaniową, która zapewnia podwyższony poziom bezpieczeństwa, a także zabezpiecza elementy okienne przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. System S 9000 plus ma głębokość 82,5 mm i jest w pełni kompatybilny z platformą S 9000, co niesie z sobą szereg korzyści, zarówno dla producentów, jak i użytkowników okien.

Dzięki możliwości łączenia ram systemu S 9000 plus z istniejącymi skrzydłami platformy S 9000, możemy stworzyć kombinacje o różnorodnym designie i różnych wysokościach konstrukcji (od 103 mm, poprzez 110 mm, do 118 mm). 


Jeśli zdecydujemy się na wykonanie okien w technologii STV®, to dodatkowo możemy zbudować okna o zwiększonych wymiarach z jednoczesną gwarancją niezawodnej pracy i wygodnej obsługi. Oprócz technologii STV®, pozostałe innowacje z portfolio GEALAN, takie jak acrylcolor oraz technologia rdzenia termicznego IKD®, są również dostępne w systemie S 9000 plus. Kolorowe okna wykonane w technologii acrylcolor charakteryzują się estetycznym, idealnie gładkim wykończeniem powierzchni, są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Natomiast zastosowanie technologii IKD® korzystnie wpływa na podniesienie parametrów izolacji cieplnej. 

Jeszcze do niedawna zakup okien był sztuką kompromisu, np.: decydując się na okna o podwyższonej statyce nie mieliśmy zapewnionej najwyższej izolacji cieplnej. Użytkownicy okien w systemie S 9000 plus nie mają takiego dylematu. Okna wykonane w tym systemie są niezwykle uniwersalne, spełniają szeroki wachlarz oczekiwań, bez konieczności rezygnacji z jakiejkolwiek właściwości – tak system S 9000 plus podsumowują przedstawiciele GEALAN.


#okna_pvc, #systemy_pvc, #STV, #IKD, #Kubus

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.plPokazy montażu drzwi przesuwnych z okuciem Roto Patio Inowa

Pokazy montażu drzwi przesuwnych z okuciem Roto Patio Inowa

Prezentowany na żywo montaż innowacyjnych drzwi...

Rewolucyjny system przesuwny TRICKS z niewidocznym prowadzeniem

Rewolucyjny system przesuwny TRICKS z niewidocznym prowadzeniem

Jest to system dedykowany do drzwi wykonanych z drewna i...

29. edycja targów BUDMA - podsumowanie

29. edycja targów BUDMA - podsumowanie

W pierwszym tygodniu lutego 2020 cała branża budowlana...

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej

Najważniejszym celem organizowanych przez Yawal S.A....» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria