GEALAN stworzył wielozadaniowy system S 9000 plus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uszczelnienie środkowe z twardego PVC tworzy skuteczną barierę antywłamaniową.

fot. GEALAN

Uszczelnienie środkowe z twardego PVC tworzy skuteczną barierę antywłamaniową.


Czy można wiele unikalnych cech, takich jak bezpieczeństwo, wysoka izolacja cieplna, możliwość budowy dużych wymiarów, eleganckie wykończenie powierzchni, nowoczesny design oraz łatwość obróbki uzyskać w jednym systemie okiennym? Inżynierowie z GEALAN, którzy stworzyli system S 9000 plus ze stabilnym uszczelnieniem środkowym, udowadniają, że można.


Ramy w systemie S 9000 plus są wyposażone w umieszczoną na przyldze okiennej płetwę antywłamaniową, która zapewnia podwyższony poziom bezpieczeństwa, a także zabezpiecza elementy okienne przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. System S 9000 plus ma głębokość 82,5 mm i jest w pełni kompatybilny z platformą S 9000, co niesie z sobą szereg korzyści, zarówno dla producentów, jak i użytkowników okien.

Dzięki możliwości łączenia ram systemu S 9000 plus z istniejącymi skrzydłami platformy S 9000, możemy stworzyć kombinacje o różnorodnym designie i różnych wysokościach konstrukcji (od 103 mm, poprzez 110 mm, do 118 mm). 


Jeśli zdecydujemy się na wykonanie okien w technologii STV®, to dodatkowo możemy zbudować okna o zwiększonych wymiarach z jednoczesną gwarancją niezawodnej pracy i wygodnej obsługi. Oprócz technologii STV®, pozostałe innowacje z portfolio GEALAN, takie jak acrylcolor oraz technologia rdzenia termicznego IKD®, są również dostępne w systemie S 9000 plus. Kolorowe okna wykonane w technologii acrylcolor charakteryzują się estetycznym, idealnie gładkim wykończeniem powierzchni, są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Natomiast zastosowanie technologii IKD® korzystnie wpływa na podniesienie parametrów izolacji cieplnej. 

Jeszcze do niedawna zakup okien był sztuką kompromisu, np.: decydując się na okna o podwyższonej statyce nie mieliśmy zapewnionej najwyższej izolacji cieplnej. Użytkownicy okien w systemie S 9000 plus nie mają takiego dylematu. Okna wykonane w tym systemie są niezwykle uniwersalne, spełniają szeroki wachlarz oczekiwań, bez konieczności rezygnacji z jakiejkolwiek właściwości – tak system S 9000 plus podsumowują przedstawiciele GEALAN.


#okna_pvc, #systemy_pvc, #STV, #IKD, #Kubus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
http://www.gealan.plPolska światowym liderem eksportu

Polska światowym liderem eksportu

Jak wynika z danych Centrum Analiz Branżowych, w...

Realizacja Deceuninck: hotel Královka w Górach Izerskich

Realizacja Deceuninck: hotel Královka w Górach Izerskich

Nazwa „Královka” pochodzi od czeskiego słowa...

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

KKP od firmy Soft-Ing Team umożliwia łatwe tworzenie...

blueCompact a RODO

blueCompact a RODO

Obowiązki stawiane przed przedsiębiorcami budzą pewne...

Arena szklanych trendów

Arena szklanych trendów

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria