Śniadanie prasowe Deceuninck

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W czwartkowy poranek, 17 października 2019 roku, odbyło się pierwsze śniadanie prasowe Deceuninck. Bazą dla rozmów były innowacyjność, design i ekologia, które, jako filary marki Deceuninck, stanowią podstawę filozofii działania firmy i określają kierunek rozwoju jej oferty.


W tym kontekście omówione zostały wdrożone przez firmę rozwiązania, najbliższe plany dalszego rozwoju oraz uchylony został rąbek tajemnicy na temat nowości w ofercie, które już niebawem będą miały swoją odsłonę. Prowadzącym śniadanie był Grzegorz Federowicz – dyr. ds. sprzedaży w Deceuninck. Deceunincka w charakterze gospodarzy reprezentowali także Krzysztof Kalita, Tomasz Chmielarz, Monika Hybza oraz – z ramienia So Easy – Sebastian Jasiński. W charakterze eksperta Deceuninck ds. BIM obecny był architekt Maciej Zuber. 

W przyjemnej, kameralnej atmosferze warszawskiej kawiarni zebrani mieli możliwość usłyszeć o gospodarce zrównoważonego rozwoju, opartej m.in. o ideę recyklingu PVC, jaką realizuje grupa Deceuninck, o znaczeniu designu w projektach marki, takich jak np. zdobywający nagrody Elegante czy o innowacyjnych systemach aluminiowych do okien i drzwi w technologii So Easy, obecnie znanych pod marką Decalu. 

Ważnym akcentem rozmów była także kwestia najbliższych planów Deceuninck związanych z rozwiązaniami BIM oraz istota współpracy w tym zakresie z ekspertem, praktykiem w tej dziedzinie, Maciejem Zuberem. Zainteresowani zadawali mnóstwo szczegółowych pytań, których najwięcej pojawiło się oczywiście podczas nawiązania do nowości i najbliższych planów, które już niebawem będą komunikowane na rynku.

Cieszymy się z tego spotkania, udało się zrealizować jego cel, stworzyć miłą, relacyjną atmosferę i, przede wszystkim, porozmawiać z ludźmi z mediów branżowych o ważnych tematach. Rozmawialiśmy o rozwiązaniach i ofercie Deceuninck w kontekście naszych głównych filarów marki, gdyż tak naprawdę innowacyjność, ekologia i design to dziś, zwłaszcza w tej branży, wartości poszukiwane i chętnie dyskutowane. Usłyszeliśmy wiele ciekawych pytań, które także nam dają do myślenia i pomagają budować dobrą komunikację z mediami i naszymi odbiorcami. Dziękujemy dziennikarzom bardzo za przyjęcie zaproszenia na tę – nową chyba w branży – formułę. Ich obecność i odbiór, którym się z nami podzielili, utwierdza nas w przekonaniu, że to nie będzie ostatnie takie spotkanie – podsumował Grzegorz Federowicz.


#systemy_PVC, #okna_PVC, #systemy_aluminiowe, #okna_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Jednopunktowe zamki z cicho pracującym zaczepem magnetycznym

Jednopunktowe zamki z cicho pracującym zaczepem magnetycznym

W ofercie NOVET pojawiły się jednopunktowe zamki...

Wpuść więcej światła i powietrza

Wpuść więcej światła i powietrza

Często złe samopoczucie przypisujemy zmianom ciśnienia...

Jak przygotować okna do badań laboratoryjnych?

Jak przygotować okna do badań laboratoryjnych?

Zgodnie z wymaganiami norm badawczych, okno do badań...

Elektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

Elektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

System Winkhaus blueSmart posiada szeroki asortyment...

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Ekspozycja najnowszych maszyn i urządzeń do transportu...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria