| Wyświetleń:2637

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej

fot. Yawal

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej


W przyszłym tygodniu rozpocznie się nowa edycja szkoleń w ramach Akademii Yawal. Najważniejszym celem organizowanych przez Yawal S.A. szkoleń jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dedykowanych stolarce aluminiowej. Z tego powodu do udziału w Akademii zaproszeni zostali czołowi dostawcy rozwiązań niezbędnych do wykonywania konstrukcji aluminiowych. 


Podczas każdego ze spotkań oprócz przedstawicieli Yawal S.A. zaprezentują się specjaliści z firm: Vetrotech SaintGobain International AG, Geze Polska Sp. z o.o., IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o., Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. oraz G-U POLSKA Sp. z o.o. Wartością dodaną będzie również prelekcja Kierownika Zakładu Certyfikacji ITB pani Katarzyny Hatowskiej, która przybliży uczestnikom obowiązujące w prawie budowlanym zasady certyfikacji i wprowadzania do obrotu konstrukcji przeciwpożarowych. 

Akademia Yawal od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób związanych z branżą aluminium. Zapewnia nie tylko solidną dawkę wiedzy nt. nowości w ofercie Yawal, ale stanowi również platformę służącą do utrwalania i rozwijania długofalowych relacji z naszymi klientami. Jednocześnie stale pozostajemy otwarci na producentów, z którymi dotychczas nie mieliśmy okazji współpracować. Zachęcamy ich gorąco do udziału w naszych spotkaniach. We wszystkich szkoleniach Akademii uczestniczą regionalni dyrektorzy i kierownicy sprzedaży, specjaliści z działu R&D oraz biura obsługi klienta. W każdej chwili z przyjemnością zaprezentujemy zalety i przewagi wynikające z rozpoczęcia współpracy z naszą firmą – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.  


Dostępne terminy szkoleń:
1. 12.02.2020, godz. 9:30 – Piekary Śląskie – Zapisz się!
2. 21.02.2020, godz. 9:30 – Pabianice – Zapisz się!
3. 05.03.2020, godz. 9:30 – Józefów k. Warszawy – Zapisz się!
4. 26.03.2020, godz. 9:30 – Ślęza k. Wrocławia – Zapisz się! 
5. 03.04.2020, godz. 9:30 – Puszczykowo k. Poznania – Zapisz się!

Spotkania Akademii Yawal przeznaczone są dla właścicieli, technologów, szefów produkcji i projektantów reprezentujących producentów stolarki aluminiowej. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy wypełnić elektroniczny kwestionariusz zamieszczony na stronie: www.yawal.com/szkolenia. Pytania we wszystkich kwestiach związanych z Akademią Yawal można kierować do koordynatora szkoleń na numer +48 882 180 585 lub na adres: akademia@yawal.com.

#systemy_aluminiowe, #akademia_yawal, #szkolenia

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Domy typu

Domy typu "kostka" w nowej odsłonie architektonicznej

Domy typu „kostka” to proste, dobrze znane bryły....

Pokazy montażu drzwi przesuwnych z okuciem Roto Patio Inowa

Pokazy montażu drzwi przesuwnych z okuciem Roto Patio Inowa

Prezentowany na żywo montaż innowacyjnych drzwi...

Rewolucyjny system przesuwny TRICKS z niewidocznym prowadzeniem

Rewolucyjny system przesuwny TRICKS z niewidocznym prowadzeniem

Jest to system dedykowany do drzwi wykonanych z drewna i...

29. edycja targów BUDMA - podsumowanie

29. edycja targów BUDMA - podsumowanie

W pierwszym tygodniu lutego 2020 cała branża budowlana...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria