| Wyświetleń:3190

Nowości Schüco na targach Fensterbau Frontale 2020

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowości Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2020

fot. Schüco

Nowości Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2020


Nowości Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2020

fot. Schüco

Nowości Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2020

W czasie wydarzenia w Norymberdze w dniach 18-21 marca firma Schüco Polymer Technologies KG zaprezentuje pionierskie rozwiązania systemów okiennych, drzwiowych i przesuwnych dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego pod hasłem „Home is everything”.


Na stoisku 7-503 w hali B marka Schüco przedstawi rozwiązania w dziedzinie powłok budynków, które odpowiadają zarówno na dzisiejsze, jak i przyszłościowe oczekiwania inwestorów indywidualnych: inteligentne i niestwarzające żadnych barier architektonicznych produkty z PVC-U, jak również z aluminium. Stoisko o powierzchni 580 mkw. zostało podzielone na cztery strefy tematyczne poświęcone różnym aspektom oferty Schüco, od usług dedykowanych producentom i projektantom aż po sekcje produktowe, w których zostaną zaprezentowane nowości i innowacje. Mocnym punktem wystawy będzie sekcja „SERVICE”, pokazująca szeroki wybór cyfrowych rozwiązań i narzędzi, które mają wspierać producentów i architektów na każdym etapie procesu biznesowego.

Panoramiczne widoki i inteligentne opcje


W strefach „PANORAMA” i „VIEW” znajdą się innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej, przeszklonej architektury mieszkaniowej. W pierwszej z nich główny nacisk zostanie położony na nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich w widoku profilach i dużych przeszkleniach. Głównym akcentem będą różne kombinacje drzwi przesuwnych Schüco LivIngSlide, na przykład z progiem „0” oraz – po raz pierwszy – ukrytym elektronicznym napędem w opcji systemowej. Zaskakującym elementem wystawy będzie zupełnie nowy wariant z imponująco wąską ramą skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. W sekcji „PANORAMA” firma zaprezentuje ponadto premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide. 

Natomiast w strefie „VIEW” firma zaprezentuje system okienny wykonany z aluminium i PVC-U, który wyróżnia się wąskimi w widoku profilami oraz minimalistycznym wyglądem. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną z obszernej gamy kolorystycznej Schüco. Kolejnym elementem ekspozycji będą inteligentne rozwiązania okienne, jak na przykład zdalna kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania. Wysoki komfort użytkowania oraz zdrowy mikroklimat wnętrz ma zapewnić także stolarka drzwiowa Schüco LivIng w wersji z progiem 0 mm oraz okna ze zintegrowanym systemem wentylacji Schüco VenthoTherm Twist i ukrytym systemem rolet przeciwsłonecznych Schüco Integralmaster. 


Futurystyczna strefa wejścia


Sekcja „ARRIVAL” zostanie poświęcona drzwiom wejściowym z inteligentnymi rozwiązaniami Schüco DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy w sobie funkcję wideokomunikacji i intuicyjne zarządzanie bezpieczeństwem. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu obejmuje między innymi kamerę, dzwonek i kontrolę dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać za pośrednictwem nowej aplikacji Schüco. Natomiast moduł Schüco BlueCon opiera się na protokole Bluetooth, co otwiera możliwość sterowania drzwiami za pomocą smartfonu, bez użycia kluczy. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień. Uprawnienia dostępu mogą być nadawane w sposób elastyczny oraz każdemu użytkownikowi indywidualnie. 


Cyfrowe wsparcie projektów


W strefie „SERVICE” zostanie zaprezentowany obszerny wybór usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych. Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Odwiedzający będą mogli także zapoznać się z narzędziami, takimi jak oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Wszyscy zainteresowani będą mieli także okazję zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.

#systemy_aluminiowe, #drzwi_aluminiowe, #sytemy_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
https://www.facebook.com/schuecoWebinarium ORGADATA: LogiKal – wszystko o czasach produkcyjnych – powtórka

Webinarium ORGADATA: LogiKal – wszystko o czasach produkcyjnych – powtórka

ORGADATA serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym...

Efekt MACO EVO – rewolucja w powlekaniu

Efekt MACO EVO – rewolucja w powlekaniu

Ogromna, choć niemal niewidoczna zmiana: od kilku...

Pracownik ALUPLAST debiutuje w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

Pracownik ALUPLAST debiutuje w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

Pracownik ALUPLAST, Pan Romek Kiciński, zadebiutował w...

Aluminium w służbie zdrowia – systemy ALUPROF

Aluminium w służbie zdrowia – systemy ALUPROF

W placówkach ochrony zdrowia na co dzień obowiązują...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria