| Wyświetleń:2582

Fensterbau Frontale 2020: premiera europejskiej serii Elegant na platformie iCOR

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Fensterbau Frontale 2020: premiera europejskiej serii Elegant na platformie iCOR

fot. Deceuninck

Fensterbau Frontale 2020: premiera europejskiej serii Elegant na platformie iCOR


Zobacz również:

oknoad

Tylko u nas moskitiery na okna łukowe

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

Dobry Montaż

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Montaż okna na Porothermie


Podczas tegorocznych targów Fensterbau Frontale 2020 Grupa Deceuninck zaprezentuje ofertę dla wszystkich rynków europejskich. W Norymberdze przedstawione zostaną najnowsze profile okienne i drzwiowe z serii Elegant, oparte na nowatorskim rozwiązaniu: platformie iCOR. 


W ramach tej nowej platformy produktowej Deceuninck zaprezentuje szereg rozwiązań, w tym technologię wykorzystującą włókno szklane: ThermoFibra, w połączeniu ze specjalnym wzmocnieniem ramy Forthex oraz nowy systemem Holland. Fensterbau Frontale odbędą w dniach 18-21 marca 2020 roku.

System iCOR to rozwiązanie pozwalające na wymienność i łączenie ze sobą różnych typów profili okiennych i drzwiowych, o różnym designie i użytej technologii. Niezależnie od tego, czy projekt jest stylowy czy minimalistyczny, czy profile są zlicowane czy nie, wzmocnione włóknem szklanym, wyposażone we wzmocnienie termiczne (Forthex), przeznaczone do nowych konstrukcji lub renowacji: dzięki iCOR ramy o różnych głębokościach zabudowy można połączyć ze skrzydłami o różnym designie. W ten sposób iCOR oferuje klientom Deceuninck bezprecedensową różnorodność kombinacji profili, jednocześnie zmniejszając złożoność procesów magazynowania i produkcji. Ponadto Deceuninck wprowadza użycie uszczelki centralnej dla maksymalnej wydajności parametrów termicznych i akustycznych.

Nowa seria Elegant oparta na iCOR będzie głównym rozwiązaniem prezentowanym na stoisku Deceuninck podczas targów Fensterbau Frontale. Pojawi się kompletnie nowy asortyment profili okiennych i drzwiowych (standardowa głębokość zabudowy 76 mm), nowa rama Holland (115 mm) i Elegant ThermoFibra.

Nowa seria to także kontynuacja sprawdzonej technologii Deceuninck wykorzystującej włókno szklane ThermoFibra, która teraz będzie dostępna na kolejnych rynkach europejskich. Technologia ThermoFibra, wzmacniająca skrzydło okienne za pomocą wtopionych w profil pasm z włókna szklanego, w połączeniu z wzmocnieniem Forthex w ramie, zapewnia wyjątkową stabilność okna i maksymalne wartości izolacji termicznej. Ponieważ ThermoFibra i Forthex sprawiają, że wzmocnienia stalowe są zbędne, możliwe jest produkowanie okien dużych rozmiarów o znacznie niższej masie (ergonomiczna przewaga w produkcji i montażu), osiągnięcie lepszej wartości współczynnika U i skrócenie czasu produkcji okna. Minimalistyczny design, jakie posiada nowy, wielokrotnie nagradzany system Elegant, również wizualnie korzysta na tej technologii, ponieważ szerokość przylgi została zredukowana z 9 do 7 mm. Ponadto materiał w całości nadaje się do recyklingu. Włókno szklane jest oddzielane od PVC w należącym do Deceuninck zakładzie recyklingu w Diksmuide (Belgia). Do tego, korekty dostosowujące maszyny niezbędne do produkcji za pomocą tej technologii są minimalne.

Jesteśmy dumni i podekscytowani, że możemy przedstawić rozwiązania całej grupy Deceuninck, które będą dostępne dla naszych europejskich klientów. Dzięki serii Elegant i platformie iCOR opracowaliśmy kompletną i elastyczną ofertę produktów, która pozwala naszym klientom w całej Europie wybierać, łączyć i tworzyć najlepsze rozwiązania dla ich rynku przy mniejszej złożoności procesów produkcyjnych. Dodając do tej platformy naszą unikalną i opatentowaną technologię ThermoFibra w połączeniu z Forthex, gwarantujemy najlepsze w branży PVC rozwiązanie bez wzmocnień stalowych, dostępne w postaci Elegant. Jestem przekonany, że te rozwiązania zostaną bardzo dobrze przyjęte przez naszych klientów – powiedział Stijn Vermeulen, CEO Europa w Deceuninck.


Opracowane ostatnio systemy rolet PROtex 2.0 i Storbox 2.0 – z nowymi funkcjami – także będą prezentowane na targach, podobnie jak drzwi podnoszono-przesuwne (HST) Deceuninck z zestawem do szybkiego montażu. Ponadto odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć system 84 mm, przygotowany na platformie iCOR w serii Elegant. Na stoisku pojawią się także nowe systemy aluminiowe Decalu.

Deceuninck ponownie zaprezentuje się na dwóch stoiskach: 101 i 103, o łącznej powierzchni 700 m², w hali 6. Przestronna i dobrze oświetlona powierzchnia wystawowa, a także dwupoziomowa strefa dla gości, stworzą odpowiednie warunki do dyskusji o innowacjach na targach Fensterbau Frontale, które odbędą się w dniach 18-21 marca 2020 roku w Norymberdze.

#systemy_PVC, #profile_PVC, #okna_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zwiększone możliwości magazynowania profili oraz...

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, jakie przyniosła...

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

Okucia do profili aluminiowych AXOR ALU łączą...

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Nawet najbardziej ostrożne obchodzenie się z profilami...

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

W pięciu zabawnych filmikach firma SIEGENIA prezentuje...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria