| Wyświetleń:3043

ALUPROF z kolejnymi nagrodami świata biznesu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Biurowiec Maraton w systemach ALUPROF

fot. ALUPROF

Biurowiec Maraton w systemach ALUPROF


Bożena Ryszka

fot. ALUPROF

Bożena Ryszka

Firma ALUPROF została wyróżniona w dwóch rankingach wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.


» Awans o 19 oczek na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”

W kolejnej edycji rankingu, przygotowanego przez redakcję „Rzeczpospolitej” na podstawie osiąganych przez firmy przychodów, ALUPROF uplasował się na 320. miejscu pośród 2000 najbardziej prominentnych polskich przedsiębiorstw. Firma poprawiła zeszłoroczny wynik o dziewiętnaście pozycji.

Ujęte w tegorocznym zestawieniu dwa tysiące podmiotów zakończyło 2018 r. z przychodami o łącznej wartości ponad 2 bilionów złotych, co przekłada się na 12-procentowy wzrost. W wyniku sprzyjającej koniunktury firmy napędzające polską gospodarkę po raz kolejny wypracowały lepsze rezultaty w stosunku do roku poprzedniego.

Z analizy rankingu wynika, że prawie wszystkie sektory odnotowały średnie wzrosty przychodów. Najwyższym, bo aż 21-procentowym, może pochwalić się branża budowlana. Wpływają na to m.in. obserwowane od kilku lat pozytywne uwarunkowania na rynku mieszkaniowym oraz na rynku nieruchomości komercyjnych.

» Wielka Perła dla firmy ALUPROF

Kolejną nagrodę ALUPROF otrzymał w rankingu polskich przedsiębiorstw – Perły Polskiej Gospodarki. Zestawienie zostało przygotowane po raz XVII przez naukowców z SGH w Warszawie na podstawie opracowanej metodologii, ścisłych ekonomicznych kryteriów i algorytmu. Spółka w aktualnym rankingu została wyróżniona w kategorii „Perły Wielkie”.

Dobra koniunktura na krajowym rynku budowlanym sprzyja rozwojowi naszej firmy, posiadającej w ofercie produkty dedykowane dla budynków użyteczności publicznej oraz obiektów mieszkalnych. Istotnym czynnikiem z punktu widzenia spółki ALUPROF jest również nieustanny wzrost sprzedaży eksportowej, który w ubiegłym roku stanowił 40% ogólnej sprzedaży. Aluminiowe systemy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem projektantów i architektów nie tylko w Europie, ale i na pozostałych kontynentach. Tym bardziej cieszy nas fakt, że dzięki konsekwentnej działalności biznesowej ALUPROF jest doceniany w prestiżowych rankingach w towarzystwie największych podmiotów gospodarczych w kraju – mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.


#okna_aluminiowe, #fasady_aluminiowe, #systemy_aluminiowe, #profile_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Gala Budowlana Marka Roku 2020 odwołana

Gala Budowlana Marka Roku 2020 odwołana

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną i w...

Ciąg dalszy inwestycji SALAMANDER Window & Door Systems SA. Nowy plac składowy oddany!

Ciąg dalszy inwestycji SALAMANDER Window & Door Systems SA. Nowy plac składowy oddany!

28 sierpnia 2020 zakończono kolejny etap, jakim było...

Niczym nieograniczony widok w drzwiach podnoszono-przesuwnych MB-77HS

Niczym nieograniczony widok w drzwiach podnoszono-przesuwnych MB-77HS

W ofercie Aluprof dostępne jest rozwiązanie wąskiego...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria