| Wyświetleń:3163

REHAU Polska wydaje 100 000 PLN na walkę z koronawirusem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przejście pracowników na pracę zdalną, przeniesie szkoleń z tradycyjnej formy spotkań na webinaria online czy przełożenie eventów na drugą połowę roku – to jedne z podstawowych działań podjętych przez spółkę REHAU. 


Jednak najważniejszym i natychmiastowym zadaniem było zabezpieczenie produkcji, biura sprzedaży i centrum projektowego. Stała dezynfekcja, wprowadzenie rygorystycznych norm dotyczących przemieszczania się oraz higieny to podstawa. Bezzwłocznie zostały zakupione środki ochrony osobistej, takie jak: przyłbice, rękawice i maseczki ochronne, płyny i żele dezynfekujące czy termometry. Każdy pracownik zakładu w Śremie przed wejściem na teren musi mieć sprawdzoną temperaturę – to jedne z zasad wprowadzonych na produkcji.

Musimy zachować maksimum ostrożności, to w dużej mierze od naszej postawy zależy rozprzestrzenianie się wirusa. Podkreślamy: bezpieczeństwo naszych pracowników oraz ich rodzin to priorytet, dlatego przeznaczyliśmy 100 000 PLN na walkę z epidemią, w tym zapewnienie maksimum ochrony, by praca odbywała się w bezpiecznych i komfortowych warunkach dla nas wszystkich. Dzięki temu produkcja i sprzedaż nie są zagrożone – informuje zespół zarządzania kryzysowego w REHAU. 


#systemy_PVC, #okna_PVC, #profile_PVC, #koronawirus

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Wystartował program lojalnościowy EKIPA FIBARO dla instalatorów smart home

Wystartował program lojalnościowy EKIPA FIBARO dla instalatorów smart home

5 maja uruchomiony został program lojalnościowy EKIPA...

Powstaje nowe centrum logistyczne w Rydzynie

Powstaje nowe centrum logistyczne w Rydzynie

Winkhaus Polska za rok obchodzi 30-lecie powstania...

Profile transportowo-montażowe U<0,90 od Metal-Plast

Profile transportowo-montażowe U<0,90 od Metal-Plast

Aby odpowiedzieć na nowe wymagania prawne oraz...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria