| Wyświetleń:3444

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

fot. ALUPROF

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF


Drzwi wejściowe to wizytówka nowoczesnego domu. Powinny charakteryzować się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wysoką normą bezpieczeństwa oraz wytrzymałością. W odpowiedzi na te wymagania ALUPROF zaprojektował serię drzwi panelowych na bazie systemów MB-70, MB-86 oraz MB-104 PASSIVE. W związku z poszerzeniem oferty, producent rozpoczyna promocję produktową.


Priorytet bezpieczeństwa


Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, ALUPROF opracował nowoczesne systemy aluminiowych drzwi panelowych. Wysokiej klasy konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne. Konstrukcję nośną drzwi stanowią sprawdzone systemy ALUPROF: MB-70, MB-86 oraz MB-104 Passive. Lekkie, sztywne i wytrzymałe profile aluminiowe są dostępne w różnych wariantach izolacji termicznej w zależności od wymagania klienta. By podnieść bezpieczeństwo, drzwi panelowe zostały wyposażone w rozwiązania o klasie antywłamaniowej RC2. 

Dostosowane do potrzeb


Niewątpliwą zaletą systemów drzwi zewnętrznych ALUPROF są ich walory estetyczne i swoboda wyboru wykończenia. Firma rozwija swoją ofertę, proponując kilkadziesiąt unikalnych wzorów o różnym rozmieszczeniu elementów ozdobnych, szklanych, frezów i metalowych gustownych aplikacji.  W opcji także 24 powłoki drewnopodobne oraz wszystkie kolory z palety RAL. Aby w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, ALUPROF wprowadził do swojej oferty nowy wariant systemu w modelu betonowym oraz kamiennym w odpowiedzi na obecne trendy w aranżacji wnętrz. 

Różnorodność rozwiązań pozwala na dobranie idealnej formy drzwi wejściowych do każdego domu. Elementy szyb dostępne są w różnych motywach: ze szkłem piaskowanym, przezroczystym, ornamentowym lub bezpiecznym. Głębokość skrzydeł zależy od wybranego modelu panelowego i waha się od 70 mm do 95 mm. Maksymalne wymiary drzwi wynoszą do 1400 mm szerokości oraz 2600 mm wysokości. Pozwala to na precyzyjne dobranie optymalnego rozwiązania. 

Idealnie dopasowane akcesoria


Akcesoria zastosowane w systemie drzwi panelowych różnią się od siebie materiałem wykonania oraz kształtem. Drewno i metal w różnych konfiguracjach i formach znalazło swoje zastosowanie w konstrukcji łukowej, w formie klamek lub pochwytów wpuszczanych, okrągłych, półokrągłych i kwadratowych w wariantach jedno i dwustronnym.

Aluminiowe systemy drzwiowe ALUPROF można również wyposażyć w zaawansowane technologicznie elementy. Nowoczesne czytniki linii papilarnych mogą zarejestrować i obsługiwać wielu różnych użytkowników. Dodatkowo systemy wyposażone są w opcję zdalnego sterowania poprzez pilot, przycisk lub smartfon. Natomiast ukryty wewnątrz skrzydła siłownik wyręczy domowników przy otwieraniu i zamykaniu drzwi. 

Szeroka oferta i atrakcyjna promocja


W związku z poszerzeniem oferty drzwi panelowych, okuć i rodzajów wykończenia, ALUPROF ogłosił atrakcyjną promocję. Od początku lipca do końca bieżącego roku przy zakupie drzwi serii AP z katalogu producenta stolarki można otrzymać elegancki pochwyt za symboliczną złotówkę. Szczegóły promocji i to jakie produkty obejmuje można znaleźć na stronie internetowej (www.dom.aluprof.eu lub www.aluprof.eu) oraz u doradców handlowych ALUPROF.

Wysoki standard wykonania


Producent stolarki aluminiowej ALUPROF zaprojektował systemy o wysokim standardzie bezpieczeństwa, wytrzymałości i estetyki. Wykorzystanie trwałych materiałów zmniejsza koszty eksploatacji i pozwala na długotrwałe funkcjonowanie drzwi panelowych. Szeroki asortyment umożliwia dobranie systemu do indywidualnych, nawet najbardziej wygórowanych potrzeb klienta.

#Drzwi_wejściowe, #drzwi_panelowe, #systemy_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Pałac Kultury i Nauki z nowymi okuciami marki SIEGENIA

Pałac Kultury i Nauki z nowymi okuciami marki SIEGENIA

Inwestycja, prowadzona pod nadzorem konserwatora...

ALUPROF potwierdza siłę marki

ALUPROF potwierdza siłę marki

ALUPROF z sukcesami kończy 2020 rok. Podwójny tytuł...

Wirtualny roadshow dla producentów stolarki aluminiowej

Wirtualny roadshow dla producentów stolarki aluminiowej

„Prosta. Szybka. Bezpieczna. Dzisiejsza wydajna...

System przeciwpożarowych świetlików dachowych MC FIRE ROOF – nowość od Aliplast

System przeciwpożarowych świetlików dachowych MC FIRE ROOF – nowość od Aliplast

System przeciwpożarowych świetlików dachowych MC FIRE...

Lepiej widoczni? – Widocznie lepsi! Webinarium Winkhaus Polska

Lepiej widoczni? – Widocznie lepsi! Webinarium Winkhaus Polska

Podczas webinarium eksperci pokażą krótko dwa case...



» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria