ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:3988

Nowy Dyrektor Sprzedaży Deceuninck na Europę Środkową

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Grzegorz Federowicz, nowy Dyrektor Sprzedaży Deceuninck na Europę Środkową

fot. Deceuninck | Grzegorz Federowicz, nowy Dyrektor Sprzedaży Deceuninck na Europę Środkową

Deceuninck z przyjemnością informuje o objęciu przez Grzegorza Federowicza funkcji Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową z dniem 1 lipca br. 


Po dołączeniu do Deceuninck w 2018 roku Grzegorz Federowicz, jako Dyrektor Sprzedaży Deceuninck Poland, z sukcesem kierował sprzedażą w Regionie Polska, Kraje Bałtyckie, Białoruś i Ukraina. Z początkiem lipca b.r., przejmując pozycję Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową, będzie odpowiedzialny za prowadzenie i konsolidację wszystkich regionalnych inicjatyw sprzedażowych w tej części Europy. 

Jestem podekscytowany nowym wyzwaniem, by wraz z naszym dynamicznym zespołem rozwijać sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym celem jest zwiększenie udziału wszystkich linii produktowych Deceuninck na rynkach Europy Środkowej. Wiarygodność w relacjach z partnerami handlowymi firmy, najwyższa jakość produktów i usług, a także stabilna i przyjazna atmosfera w zespole stanowią podstawę do realizacji tego ambitnego planu – mówi Grzegorz Federowicz. Jednocześnie dodaje, że jego następca zostanie wyznaczony niebawem.Grzegorz Federowicz posiada ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży – głównie w branżach budowlanej i surowców chemicznych. Odpowiadał za sprzedaż i komunikację na rynkach inwestycyjnym, dystrybucyjnym i nowoczesnym oraz za budowanie relacji partnerskich z kluczowymi klientami. Jest absolwentem kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz posiada certyfikat zarządzania projektami IPMA (International Project Management Association). 

#Deceuninck, #systemyPVC, #oknaPVC, #Swarzedz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY