| Wyświetleń:1033

Foris w natarciu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Foris w natarciu
Firma Garbalinski od 1989 roku budowała silną strukturę kompleksowego dostawcy dla producentów okien. Wprowadzenie w marcu 2001 własnego systemy bezołowiowych profili PVC FORIS było logicznym wykorzystaniem sprawnej infrastruktury. Dynamicznie rozwijająca się sieć Autoryzowanych Producentów systemu FORIS, Złoty Medal na Budmie, wprowadzenie systemu pięciokomorowego... szykuje się silna konkurencja dla Aluplastu, Veki i innych czołowych firm.

Pisaliśmy w lecie o wejściu Forisa na rynek. Sprzedaż rozpoczęła się od dobrze przemyślanego systemu trójkomorowego, na Budmie wystartował też pięciokomorowy. Na targach widać było, z jednej strony świeżość nowych pomysłów a z drugiej wiedzę i determinację w osiągnięciu czołowej pozycji na rynku. Zupełnie nowy wizerunek z mocnym i udanym akcentem na ostatecznego odbiorcę ( jak wielu tego nie docenia!) a jednocześnie własny program projektowo- produkcyjny FORIS WIN przeznaczony dla producentów. Trzeba przyznać też, że stoisko firmy było jednym z najładniejszych na tych targach. Zasługa to pewnie wszystkich ale czuć kobiecą rękę nowej szefowej marketingu Magdaleny Woźniak, która zapytana o szczególną atmosferę na stoisku odpowiedziała:

"Klienci nie kupują tylko profili. Poza ekologicznym bezpieczeństwem i jakością na najwyższym technicznym poziomie oferujemy im to czego najbardziej potrzebują: estetykę, nowoczesność i solidność. Sprawia to, że producentom okien w systemie Foris jest łatwiej, znacznie łatwiej..."Wkrótce więcej o systemie i firmieReklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!