MOE - Award 2005 dla aluplastu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aluplast otrzymał wyróżnienie MOE-Award 2005 za zaangażowanie i sukcesy firmy w Europie Środkowej i Wschodniej Firma aluplast udowodniła jasno i wyraźnie, że zaangażowanie w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (MOE) daje obiecujące perspektywy wzrostu oraz, że trzecie miejsce na europejskiej liście przebojów marki aluplast jest uzasadnione.

To zaangażowanie przedsiębiorstwa zostało odznaczone w dniu 17.06.2005 w czasie odświętnego nadania MOE-Awards w Starej Oranżerii Parku Łazienkowskiego w Warszawie.

Pierwsze miejsce w tegorocznych MOE-Awards otrzymała firma aluplast GmbH, która generuje przeważającą część swoich obrotów rocznych w dziedzinie profili okiennych z tworzywa sztucznego w krajach MOE. Zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce, Rosji, Austrii i Anglii zaopatrują nie tylko miejscowe rynki.

Aluplast pojawił się już w połowie lat 90-tych w niektórych z tych krajów, wskutek swojej ekspansji zwiększając każdego roku obroty w Europie Wschodniej i zdobywając wiodącą pozycję na rynku. W najbliższych tygodniach aktywną pracę rozpoczną zakłady produkcyjne na Ukrainie i we Włoszech. Poprzez swoje aktywne działania aluplast wypracował sobie wiodącą pozycję na wielu rynkach m.in. w Polsce, Słowenii i na Słowacji.

Doskonałą pozycję firma ma także na Węgrzech, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Serbii i Rumunii. Dalsze 13 biur handlowych i magazynów gwarantuje aktywną obecność firmy w całej Europie.

Szacowne jury wiodących fachowców, w skład którego weszli m.in Anton F. Börner (Prezydent Federalnego Związku Niemieckiego Handlu Hurtowego i Zagranicznego) Wolfgang Koberski (Kierownik Działu Polityki Europejskiej w Ministerstwie Federalnym Gospodarki i Pracy), Dr. Hermann Kresse (Dyrektor Generalny AUMA), Klaus Mangold (Przewodniczący Komisji Wschodniej Gospodarki Niemieckiej), Burkhard Schwenker (Szef Grupy przedsiębiorstw Roland Berger), oraz Dr. Wolfgang Bassermann (HVB- Group) i redaktor naczelny ,impulse' Dr. Klaus Schweinsberg , wybrał spośród licznych kandydatów firmę aluplast GmbH jako zwycięzcę. Tym samym firma aluplast stała się wzorem do naśladowania w dziedzinie strategicznego ukierunkowania na Europę Wschodnią i Środkową. Równocześnie aluplast pokazuje, jaki potencjał tkwi w państwach MOE. Ekspansja i rozwój na tych rynkach będą trwały nadal.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Generator zestawień dla dystrybutorów

Generator zestawień dla dystrybutorów

Generator zestawień i Konfiguracje do zestawień to...

Aplikacja Argo w nowej wersji

Aplikacja Argo w nowej wersji

Argo to bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety,...

Dobry monter Edmont dołączył do kampanii DOBRY MONTAŻ

Dobry monter Edmont dołączył do kampanii DOBRY MONTAŻ

Najlepsze cechy profesjonalnego montera stolarki...

Mistrzostwa Polski w Szachach Branży Okiennej 2018

Mistrzostwa Polski w Szachach Branży Okiennej 2018

W sobotę 8 grudnia 2018 r., po raz drugi w historii,...

Dr. Hahn prezentuje dwie nowe serie zawiasów w wielu wariantach kolorystycznych

Dr. Hahn prezentuje dwie nowe serie zawiasów w wielu wariantach kolorystycznych

Firma z Mönchengladbach zaprezentuje na BAU 2019 na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria