| Wyświetleń:2580

Wizjer elektroniczny do drzwi GERDA HD-43

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wizjer GERDA HD-43

fot. GERDA | Wizjer GERDA HD-43

Wizjer jest urządzeniem montowanym w miejsce tradycyjnego wizjera optycznego. Na ekranie znajdującym się od strony pomieszczenia widoczny jest obraz rejestrowany kamerą umieszczoną na zewnątrz. 

Naciśnięcie przycisku dzwonka, który znajduje się od strony zewnętrznej, powoduje wyświetlenie obrazu, a dodatkowo – w przypadku wyposażenia wizjera w kartę pamięci micro SD – zapisanie obrazu (można później sprawdzić, kto dzwonił). Ponadto od wewnątrz naciśnięcie przycisku zasilania umożliwia monitorowanie otoczenia – nawet przy braku oświetlenia (dzięki wyposażeniu dodatkowemu kamery).

Umożliwia również nagrywanie video. Wizjer wyposażony jest ponadto w dwa akumulatory i ładowarkę, co pozwala na pracę urządzenia nawet przy braku zasilania prądem. Duży ekran o wymiarze 4,3” zapewnia wyraźny obraz przed drzwiami, co jest istotne szczególnie dla dzieci (z uwagi na niski wzrost) a także osób, które mają problemy ze wzrokiem. Reklama


Konstrukcja wizjera umożliwia łatwy montaż w miejsce standardowego otworu pod wizjer optyczny. Wizjer Gerda HD-43 wyposażony jest w specjalną przedłużkę umożliwiającą jego montaż w bardzo dużym zakresie grubości skrzydła drzwi, tj. od 35 do 100 mm.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
Wizjer GERDA HD-43

fot. GERDA

Wizjer GERDA HD-43

» Więcej na subportalu drzwi