QDS24, czyli drzwi przesuwne wysokiej jakości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych, który podkreśla, że wie, jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi, gdyż to one łączą nas ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników. Rozmawiamy z Panem Andrzejem Przybylskim, Dyrektorem Handlowym QDS24.

Panie Andrzeju, jak powstał pomysł na firmę?

To był impuls. W naszej ocenie jest miejsce i zapotrzebowanie na rynku na produkty w takim standardzie jakościowym, cenowym oraz pod względem parametrów technicznych. Szczególnie w przypadku tego ostatniego kryterium spełniamy najbardziej wygórowane wymagania pod względem energooszczędności.

Jak to było na początku?

Jak w przypadku każdego projektu, pomiędzy pomysłem a realizacją jest długa droga wymagająca sporego wysiłku organizacyjnego, aby ułożyć i zrealizować plan w wyznaczonym czasie i w określonej formie. Zespół jest bardzo zaangażowany, pełen energii i chęci do nauki oraz rozwoju, a połączenie inspirującej energii młodych ludzi z doświadczeniem pomaga w realizacji najbardziej innowacyjnych pomysłów.

Jakie wasze cechy są kluczowe?

Myślę, że kluczową cechą jest determinacja, która pomaga w omijaniu pojawiających się na drodze przeszkód, na które trafia każdy z nas. Praca zespołowa, która pozwala wykorzystać najlepsze cechy poszczególnych osób, jest niezwykle cennym fundamentem naszej firmy. Jednocześnie otwartość na klienta i na zmiany, które są niezbędne, aby ciągle udoskonalać nasze produkty i jakość obsługi.

Jakie produkty są głównymi w ofercie i co je wyróżnia?

Produktem, na który chcemy zwrócić uwagę naszych klientów w sposób szczególny, są drzwi podnoszono-przesuwne HS w wersji Platinum wyposażone w specjalne wzmocnienia i dodatkowe wkłady termiczne, które pozwalają na osiągnięcie współczynnika całych drzwi UD na poziomie 0,73 W/m²K. To bardzo ciekawe rozwiązanie przy zachowaniu optymalnej szerokości profili bez konieczności ich „pogrubiania” pozwalające na realizację zamówień pod kątem domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Na naszej stronie internetowej (www.qds24.eu) znajduje się niezwykle prosty w obsłudze konfigurator umożliwiający skonstruowanie, wycenę i zamówienie naszych produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, które wprowadziliśmy, nasi klienci mają dostęp do systemu, który wspomaga przygotowanie profesjonalnej oferty i ułatwia obsługę klienta. Dodatkowo naszym celem jest dostawa standardowych produktów na terenie Polski w 7 dni, nawet w sezonie.

Do kogo skierowana jest oferta?

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem, który się do nas zwróci, aby wypracować wspólną politykę handlową. W pierwszej kolejności kierujemy ofertę do firm budowlano-usługowych, którym chcielibyśmy raz jeszcze zaprezentować możliwości zastosowania tego typu systemów, które ze względu na możliwości co roku zyskują w Polsce coraz większą rzeszę zwolenników w stosunku do tradycyjnych drzwi uchylno-przesuwnych.

Jakie macie plany na przyszłość?

Stabilny rozwój. Jego kierunek będą w dużym stopniu definiować klienci, dzieląc się z nami swoimi oczekiwaniami. Jednocześnie będziemy podążać wyznaczoną przez nas ścieżką, aby wprowadzać coraz bardziej innowacyjne produkty i usługi, które w połączeniu ze sobą pozwolą nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive od fabryki PETECKI

Nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive od fabryki PETECKI

Jak informuje fabryka PETECKI, HS evolutionDrive to nowa...

Jak zadbać o komfort akustyczny w domu?

Jak zadbać o komfort akustyczny w domu?

Przy wyborze miejsca na wymarzony dom, warto wziąć pod...

Drzwi na miarę, czyli zamówienia indywidualne

Drzwi na miarę, czyli zamówienia indywidualne

Oferta drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań jest...

System Prime – montaż na dyskach, ale z regulacją kąta nachylenia szkła

System Prime – montaż na dyskach, ale z regulacją kąta nachylenia szkła

Certyfikowany profil bazowy, który jest częścią...

Marka Porta Drzwi ogłasza konkurs O!Twórz Mieszkanie

Marka Porta Drzwi ogłasza konkurs O!Twórz Mieszkanie

Ruszył konkurs marki Porta Drzwi pod hasłem „O!Twórz...» Więcej na subportalu drzwi