QDS24, czyli drzwi przesuwne wysokiej jakości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych, który podkreśla, że wie, jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi, gdyż to one łączą nas ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników. Rozmawiamy z Panem Andrzejem Przybylskim, Dyrektorem Handlowym QDS24.

Panie Andrzeju, jak powstał pomysł na firmę?

To był impuls. W naszej ocenie jest miejsce i zapotrzebowanie na rynku na produkty w takim standardzie jakościowym, cenowym oraz pod względem parametrów technicznych. Szczególnie w przypadku tego ostatniego kryterium spełniamy najbardziej wygórowane wymagania pod względem energooszczędności.

Jak to było na początku?

Jak w przypadku każdego projektu, pomiędzy pomysłem a realizacją jest długa droga wymagająca sporego wysiłku organizacyjnego, aby ułożyć i zrealizować plan w wyznaczonym czasie i w określonej formie. Zespół jest bardzo zaangażowany, pełen energii i chęci do nauki oraz rozwoju, a połączenie inspirującej energii młodych ludzi z doświadczeniem pomaga w realizacji najbardziej innowacyjnych pomysłów.

Jakie wasze cechy są kluczowe?

Myślę, że kluczową cechą jest determinacja, która pomaga w omijaniu pojawiających się na drodze przeszkód, na które trafia każdy z nas. Praca zespołowa, która pozwala wykorzystać najlepsze cechy poszczególnych osób, jest niezwykle cennym fundamentem naszej firmy. Jednocześnie otwartość na klienta i na zmiany, które są niezbędne, aby ciągle udoskonalać nasze produkty i jakość obsługi.

Jakie produkty są głównymi w ofercie i co je wyróżnia?

Produktem, na który chcemy zwrócić uwagę naszych klientów w sposób szczególny, są drzwi podnoszono-przesuwne HS w wersji Platinum wyposażone w specjalne wzmocnienia i dodatkowe wkłady termiczne, które pozwalają na osiągnięcie współczynnika całych drzwi UD na poziomie 0,73 W/m²K. To bardzo ciekawe rozwiązanie przy zachowaniu optymalnej szerokości profili bez konieczności ich „pogrubiania” pozwalające na realizację zamówień pod kątem domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Na naszej stronie internetowej (www.qds24.eu) znajduje się niezwykle prosty w obsłudze konfigurator umożliwiający skonstruowanie, wycenę i zamówienie naszych produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, które wprowadziliśmy, nasi klienci mają dostęp do systemu, który wspomaga przygotowanie profesjonalnej oferty i ułatwia obsługę klienta. Dodatkowo naszym celem jest dostawa standardowych produktów na terenie Polski w 7 dni, nawet w sezonie.

Do kogo skierowana jest oferta?

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem, który się do nas zwróci, aby wypracować wspólną politykę handlową. W pierwszej kolejności kierujemy ofertę do firm budowlano-usługowych, którym chcielibyśmy raz jeszcze zaprezentować możliwości zastosowania tego typu systemów, które ze względu na możliwości co roku zyskują w Polsce coraz większą rzeszę zwolenników w stosunku do tradycyjnych drzwi uchylno-przesuwnych.

Jakie macie plany na przyszłość?

Stabilny rozwój. Jego kierunek będą w dużym stopniu definiować klienci, dzieląc się z nami swoimi oczekiwaniami. Jednocześnie będziemy podążać wyznaczoną przez nas ścieżką, aby wprowadzać coraz bardziej innowacyjne produkty i usługi, które w połączeniu ze sobą pozwolą nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. 


#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Najcieplejsze drzwi zewnętrzne?

Najcieplejsze drzwi zewnętrzne?

Drzwi kompozytowe z energooszczędnej linii ARCTIC PLUS...

Imponujące przesuwne przeszklenia panoramiczne z ARTLINE XL

Imponujące przesuwne przeszklenia panoramiczne z ARTLINE XL

Rozwiązania systemów przesuwnych są doceniane przez...

Zmiany w zarządzie INVADO

Zmiany w zarządzie INVADO

Nowa Prezes Zarządu jest członkiem Grupy Managerskiej...

Drzwi stanowe delta dostępne od ręki: Universal 56S, Special 56R, Perfect 68X

Drzwi stanowe delta dostępne od ręki: Universal 56S, Special 56R, Perfect 68X

Delta Zbigniew Różycki poinformowała, że zaczynana...

CAL – historia miłości do drewna i spełnionych marzeń

CAL – historia miłości do drewna i spełnionych marzeń

Aby przedstawić Państwu bliżej tę ciekawą fabrykę...» Więcej na subportalu drzwi