| Wyświetleń:2633

A&J Doors – nietypowe drzwi dla nietypowych potrzeb

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W 2009 roku w Katowicach powstała firma A&J Doors. Producent ten tworzy produkt nietypowy na polskim rynku – drzwi składane, a także, nieco bardziej znane, drzwi przesuwne. Są to doskonałe rozwiązania dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej.

Niewątpliwą zaletą drzwi A&J Doors jest to, że są zawsze wykonywane na wskazany wymiar, kolor i wzór. Ograniczeniem są jedynie podłoga i sufit! Są ergonomiczne, stabilne i nowoczesne, łatwo je też samemu zamontować. Produkt jest tak przemyślany, że nie potrzebuje ościeżnicy, by móc go używać, a wręcz będzie pasował do starych, trudnych do wymiany ościeżnic. Jest to również idealne wyjście, jeśli istnieje potrzeba zamknięcia „kłopotliwych“ przestrzeni, takich jak te na poddaszach, pod schodami, w kawalerkach bądź w pawlaczach.

Pomysł na firmę zrodził się pod wpływem potrzeb rynkowych. Początki nie należały do łatwych, głównie ze względu na dużą konkurencję na polskim rynku. Jednak żadna z tych firm nie proponowała swoim klientom takiego produktu co my – mówi właścicielka firmy A&J Doors, Agnieszka Juszkiewicz.  

Początkowo firmę tworzyły dwie osoby: doświadczony technik, który dzięki dużej wiedzy i kontaktom już na starcie dokładnie wiedział, czego potrzeba klientom, oraz młodej, ambitnej i pełnej pomysłów kobiety, zdolnej pozyskać niezbędne fundusze na otwarcie firmy w polskim zagłębiu gospodarczym. W tym przypadku te dwa przeciwieństwa doskonale się ze sobą zgrały, ponieważ pomysł na biznes był innowacyjny. Wkrótce dołączyli inni pracownicy, których wkład i zaangażowanie był i nadal jest nieoceniony.
Firma A&J Doors jest doskonałym przykładem na to, co można osiągnąć, jeśli w pracę włoży się maksimum wysiłku i pasji. Niegdysiejszych kilkoro prostych urządzeń i wynajmowanych pomieszczeń zamieniono z czasem na komplet maszyn niezbędnych do wykonywania skomplikowanych wzorów na miarę oczekiwań klienta pracujących na własnych halach, w których zespół produkcyjny wciela w życie pomysły projektantów. Tworzone przez A&J Doors produkty spełniają oczekiwania klientów szukających zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorów, stąd w wypełnieniach używane są często grafiki, witraże, lustra, szkła barwione czy szkło typu lacobel. 

Nasza oferta na początku była skierowana do klientów mieszkających w blokach, na co dzień borykających się z ciasnymi mieszkaniami. To z myślą o nich powstały niemal wszystkie wzory naszych drzwi. Dziś z radością stwierdzam, że nasze drzwi montowane są także w domach jednorodzinnych, restauracjach, domach towarowych, dużych i małych sklepach, i wszędzie tam, gdzie poszukiwane są funkcjonalne i eleganckie rozwiązania – tłumaczy Pani Agnieszka.

Zespół A&J Doors spojrzał na problem montażu drzwi z nowej perspektywy. Dopracowali, unowocześnili każdy szczegół produktu, który istniał wcześniej jako drzwi do szafy. Dzięki temu klienci nie mają już potrzeby przeprowadzania gruntownych remontów, jeśli chcą wymienić kilka elementów funkcjonalno-dekoracyjnych. Dzięki współpracy z wiodącymi w branży firmami, między innymi Kronospan, Kronopol, Pfleiderer, Invado, Henkel, Valkomp i Tycho, drzwi są niepowtarzalne zarówno pod względem jakości użytych materiałów, jak i kolorystyki. 

To przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta. Cieszymy się z pozytywnych opinii, które są naszą inspiracją i motorem do działania. Nie zwalniamy tempa, a ostatni rok zaliczyliśmy do bardzo udanych pod względem produkcyjno-sprzedażowym i inwestycyjnym. Nasze drzwi sprzedają się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, co dodatkowo pokazuje, że polski produkt jest naprawdę dobry – dodaje Pani Agnieszka.
#drzwi przesuwne, #drzwi składane, #drzwi rozsuwane, #drzwi nietypowe, #A&J Doors, #drzwi wewnętrzne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

Czym wyróżniają się tarasowe drzwi HST z aluminium? O...

Donimet dołącza do Assa Abloy

Donimet dołącza do Assa Abloy

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do...

Promocja światła i cieni(pł)a

Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę...

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM...

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

KRISPOL, znany producent na rynku stolarki otworowej,...» Więcej na subportalu drzwi