| Wyświetleń:2458

A&J Doors – nietypowe drzwi dla nietypowych potrzeb

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W 2009 roku w Katowicach powstała firma A&J Doors. Producent ten tworzy produkt nietypowy na polskim rynku – drzwi składane, a także, nieco bardziej znane, drzwi przesuwne. Są to doskonałe rozwiązania dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej.

Niewątpliwą zaletą drzwi A&J Doors jest to, że są zawsze wykonywane na wskazany wymiar, kolor i wzór. Ograniczeniem są jedynie podłoga i sufit! Są ergonomiczne, stabilne i nowoczesne, łatwo je też samemu zamontować. Produkt jest tak przemyślany, że nie potrzebuje ościeżnicy, by móc go używać, a wręcz będzie pasował do starych, trudnych do wymiany ościeżnic. Jest to również idealne wyjście, jeśli istnieje potrzeba zamknięcia „kłopotliwych“ przestrzeni, takich jak te na poddaszach, pod schodami, w kawalerkach bądź w pawlaczach.

Pomysł na firmę zrodził się pod wpływem potrzeb rynkowych. Początki nie należały do łatwych, głównie ze względu na dużą konkurencję na polskim rynku. Jednak żadna z tych firm nie proponowała swoim klientom takiego produktu co my – mówi właścicielka firmy A&J Doors, Agnieszka Juszkiewicz.  

Początkowo firmę tworzyły dwie osoby: doświadczony technik, który dzięki dużej wiedzy i kontaktom już na starcie dokładnie wiedział, czego potrzeba klientom, oraz młodej, ambitnej i pełnej pomysłów kobiety, zdolnej pozyskać niezbędne fundusze na otwarcie firmy w polskim zagłębiu gospodarczym. W tym przypadku te dwa przeciwieństwa doskonale się ze sobą zgrały, ponieważ pomysł na biznes był innowacyjny. Wkrótce dołączyli inni pracownicy, których wkład i zaangażowanie był i nadal jest nieoceniony.
Firma A&J Doors jest doskonałym przykładem na to, co można osiągnąć, jeśli w pracę włoży się maksimum wysiłku i pasji. Niegdysiejszych kilkoro prostych urządzeń i wynajmowanych pomieszczeń zamieniono z czasem na komplet maszyn niezbędnych do wykonywania skomplikowanych wzorów na miarę oczekiwań klienta pracujących na własnych halach, w których zespół produkcyjny wciela w życie pomysły projektantów. Tworzone przez A&J Doors produkty spełniają oczekiwania klientów szukających zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorów, stąd w wypełnieniach używane są często grafiki, witraże, lustra, szkła barwione czy szkło typu lacobel. 

Nasza oferta na początku była skierowana do klientów mieszkających w blokach, na co dzień borykających się z ciasnymi mieszkaniami. To z myślą o nich powstały niemal wszystkie wzory naszych drzwi. Dziś z radością stwierdzam, że nasze drzwi montowane są także w domach jednorodzinnych, restauracjach, domach towarowych, dużych i małych sklepach, i wszędzie tam, gdzie poszukiwane są funkcjonalne i eleganckie rozwiązania – tłumaczy Pani Agnieszka.

Zespół A&J Doors spojrzał na problem montażu drzwi z nowej perspektywy. Dopracowali, unowocześnili każdy szczegół produktu, który istniał wcześniej jako drzwi do szafy. Dzięki temu klienci nie mają już potrzeby przeprowadzania gruntownych remontów, jeśli chcą wymienić kilka elementów funkcjonalno-dekoracyjnych. Dzięki współpracy z wiodącymi w branży firmami, między innymi Kronospan, Kronopol, Pfleiderer, Invado, Henkel, Valkomp i Tycho, drzwi są niepowtarzalne zarówno pod względem jakości użytych materiałów, jak i kolorystyki. 

To przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta. Cieszymy się z pozytywnych opinii, które są naszą inspiracją i motorem do działania. Nie zwalniamy tempa, a ostatni rok zaliczyliśmy do bardzo udanych pod względem produkcyjno-sprzedażowym i inwestycyjnym. Nasze drzwi sprzedają się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, co dodatkowo pokazuje, że polski produkt jest naprawdę dobry – dodaje Pani Agnieszka.
#drzwi przesuwne, #drzwi składane, #drzwi rozsuwane, #drzwi nietypowe, #A&J Doors, #drzwi wewnętrzne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!DELTA Zbigniew Różycki laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

DELTA Zbigniew Różycki laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Firma DELTA Zbigniew Różycki została uhonorowana...

Okna MS uchroniły przed włamaniem

Okna MS uchroniły przed włamaniem

Stosowane w oknach i drzwiach mechanizmy antywłamaniowe...

Drzwi zewnętrzne i bramy garażowe – nowoczesny jednolity styl i design

Drzwi zewnętrzne i bramy garażowe – nowoczesny jednolity styl i design

Ważnymi elementami architektury budynku, które...

Nowe możliwości aranżacji wnętrz z systemami przesuwnymi PIU GEOMETRIC

Nowe możliwości aranżacji wnętrz z systemami przesuwnymi PIU GEOMETRIC

System przesuwny PIU GEOMETRIC to nowe możliwości...» Więcej na subportalu drzwi