| Wyświetleń:336

Izoterm z dwoma nowymi Certyfikatami Zgodności

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

IZOTERM otrzymał od Zakładu Certyfikacji CERTBUD dwa CERTYFIKATY ZGODNOŚCI. Jeden na drzwi dymoszczelne systemu PONZIO NT 50, drugi na drzwi przeciwpożarowe systemu PONZIO NT 78 EI.

Certyfikaty te potwierdzają, że produkowane przez IZOTERM drzwi spełniają wymagania określone w odpowiednich Aprobatach Technicznych ITB, a producent wykonał wstępne badania typu, wdrożył zakładową kontrolę produkcji i prowadzi badania próbek wyrobu, pobranych w zakładzie produkcyjnym, zgodnie z ustalonym planem badań. 
System o trzykomorowej konstrukcji, przeznaczony do wykonywania wewnętrznych lub zewnętrznych przegród przeciwpożarowych. NT 78EI pozwala na wykonywanie jedno i dwuskrzydłowych drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz o różnych rozwiązaniach progowych. W systemie zastosowano przekładki termiczne o szerokości 35 mm. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł wynosi 78 mm. System zapewnia również prosty montaż akcesoriów, co znacznie przyspiesza tworzenie konstrukcji. Dzięki trzykomorowej budowie i dodatkowym elementom wzmacniającym system pozwala na wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach.
  • Ponzio NT 50
System profili aluminiowych bez izolacji termicznej. Przeznaczony jest głównie do wykonywania zabudowy wewnętrznej: wiatrołapów, boksów kasowych, gablot i ścianek działowych. Służy także do wykonania drzwi przesuwnych (sterowanych ręcznie lub automatycznie), wahadłowych oraz dymoszczelnych. System NT 50 pozwala na zastosowanie wypełnień szklanych, paneli aluminiowych, wypełnień typu „sandwich”, płyt meblowych, gipsowo-kartonowych oraz poliwęglanowych o grubości 1-40 milimetrów. Głębokość konstrukcyjna kształtowników, zarówno dla ościeżnic, jak i skrzydeł, wynosi 52-60 mm.


Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma „DZIADEK”, producent stolarki...

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową ideę drzwi...

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej...

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego...

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi...» Więcej na subportalu drzwi