T-Door Elegant – nowoczesne i funkcjonalne drzwi od Budvar Centrum

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Elegancja połączona z nowoczesną technologią i możliwością elastycznego dopasowania do projektu domu to gwarancja świetnego, pierwszego wrażenia. O czym mowa? Chodzi o wprowadzane właśnie na rynek drzwi wejściowe T-Door Elegant od Budvar Centrum. 


Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego gdy wybieramy drzwi wejściowe, niezwykle istotne jest, aby oprócz cech użytkowych, miały one jeszcze elegancki, ponadczasowy wygląd i odpowiadały charakterowi domu. Prosta forma i przemyślany design drzwi zagwarantują oczekiwany efekt, a nasi goście będą przekraczać próg domu z zachwytem. My natomiast zapewnimy sobie komfort w codziennym użytkowaniu.

Drzwi skrojone na miarę


Jednak, aby to efekt „wow” został spełniony, drzwi nie mogą być przypadkowe. Muszą idealnie komponować się z budynkiem, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Pasować do jego charakteru i stylu, ale jednocześnie być mocnym akcentem wyróżniającym się na tle całości. Budvar Centrum wprowadził na rynek drzwi wejściowe T-Door Elegant, które cechują się przemyślanym designem, elegancją i wygodą użytkowania. 

Linię T-Door Elegant stworzyliśmy z myślą o klientach poszukujących nowoczesnych i wysokiej jakości drzwi. W tej linii każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowoleni będą miłośnicy bogatych zdobień, jak i zwolennicy surowych, minimalistycznych wzorów – mówi Anna Latus, Manager produktu, Budvar Centrum.


Drzwi T-Door Elegant od Budvar Centrum

Drzwi T-Door Elegant to szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych gustów, i nie chodzi tylko o bogaty zbiór wzorów i barw. Różnorodność dodatków, klamek, pochwytów, zawiasów w kształtach i kolorach dostosowanych do modeli drzwi, daje możliwość stworzenia indywidualnych i niepowtarzalnych projektów. Natomiast wyraźna geometria T-Door Elegant sprawia, że bardzo dobrze wpisują się w estetykę nowoczesnych budynków. Są doskonałym uzupełnieniem minimalistycznych brył domów czy obiektów użyteczności publicznej.

Eleganckie i wytrzymałe 


Drzwi od Budvar Centrum zachwycają wyglądem, a jednocześnie są wyjątkowo wytrzymałe, m.in. za sprawą dodatkowych wzmocnień narożników oraz zbrojonego profilu. Dużą wytrzymałość zapewniają także tzw. niewidoczne zgrzewy. Warto podkreślić, że drzwi powinny nienagannie prezentować się przez lata dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, potwierdzonej certyfikatem klasy S. 

Drzwi otwarte na nowoczesność


Drzwi oferowane przez Budvar doskonale sprawdzą się w coraz bardziej popularnych, inteligentnych domach. W T-Door Elegant można śmiało wykorzystać rozwiązania pozwalające na automatyczne sterowanie drzwiami. Do wyboru są trzy panele kontroli dostępu, dzięki czemu tradycyjny klucz odchodzi do lamusa. Miłośnicy nowinek i technologii mogą otwierać je za pomocą kodu, czytnika linii papilarnych lub systemu RFID. 

#drzwi_zewnetrzne, #drzwi_pvc, #budvar

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Drzwi przeciwpożarowe od firmy PETECKI

Drzwi przeciwpożarowe od firmy PETECKI

Dbając o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, w...

Jak dobrze wybrać i rozplanować wielkoformatowe okna i drzwi tarasowe?

Jak dobrze wybrać i rozplanować wielkoformatowe okna i drzwi tarasowe?

Okazałe przeszklenia stanowią efektowną ozdobę...

Drzwi od środka, czyli ich konstrukcja i wypełnienie

Drzwi od środka, czyli ich konstrukcja i wypełnienie

PORTA podpowiada, co kryje się w środku drzwi i na co...

Badanie drzwi dwuskrzydłowych TM 75EI EW 90

Badanie drzwi dwuskrzydłowych TM 75EI EW 90

YAWAL poinformował o pozytywnym przebiegu badania...

Kolory motywem przewodnim nowej kolekcji drzwi Coolors od Voster

Kolory motywem przewodnim nowej kolekcji drzwi Coolors od Voster

Kolory robią wrażenie na każdym z nas, wywołują...» Więcej na subportalu drzwi