| Wyświetleń:301

Marka Porta Drzwi ogłasza konkurs O!Twórz Mieszkanie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marka Porta Drzwi ogłasza konkurs O!Twórz Mieszkanie

fot. PORTA

Marka Porta Drzwi ogłasza konkurs O!Twórz Mieszkanie


Ruszył konkurs marki Porta Drzwi pod hasłem „O!Twórz Mieszkanie” na najpiękniejsze mieszkanie w Polsce. Jest on dedykowany miłośnikom ciekawych, niebanalnych wnętrz. By wziąć w nim udział, wystarczy przesłać zdjęcia domowych aranżacji, opisać wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. Zwycięzca konkursu otrzyma 30 000 zł, a jego mieszkanie tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Za II i III miejsce przewidziano odpowiednio: 15 000 zł i 5 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego br. 


Polacy pokochali urządzanie wnętrz. Inspirując się blogami i popularnymi programami wnętrzarskimi potrafią wykreować naprawdę wspaniałe aranżacje. Dom to jednak nie tylko piękne stylizacje, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Stąd też w konkursie „O!Twórz Mieszkanie” zależy nam na tym, by zobaczyć interesujące, atrakcyjnie urządzone wnętrza, ale i poznać historie domowników. Za najlepsze zgłoszenia mamy wartościowe nagrody i tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Jest więc o co walczyć  – mówi Artur Pęksyk, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w Porta KMI Poland.


Zasady konkursu O!Twórz Mieszkanie są proste: należy przesłać autorskie zdjęcia domowych aranżacji oraz wypełnić formularz dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl. Można w nim opisać wnętrzarską historię swoich czterech kątów – pochwalić się inspiracjami i pomysłami na wystrój, podzielić się remontowymi doświadczeniami i pokazać ich efekty. Nadesłane zgłoszenia będą oceniać pasjonaci i specjaliści w dziedzinie urządzania wnętrz: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata i Asia, twórczynie MakeHomeEasier.pl – jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce. 

Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc w konkursie otrzymają odpowiednio: 30 000 zł, 15 000 zł i 5 000 zł. W ramach akcji przyznanych zostanie również 10 nagród dodatkowych o wartości 1 000 zł każda. Inaugurację konkursu, a także rozmowę z jego zwycięzcą na zakończenie zaplanowano w programie Dzień Dobry TVN.

#drzwi_wewnetrzne, #aranzacja_wnetrz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kolejny produkt w ofercie Vetrex – przesuwne drzwi tarasowe SLIDE’UP

Kolejny produkt w ofercie Vetrex – przesuwne drzwi tarasowe SLIDE’UP

Vetrex poszerzył swoją ofertę o przesuwne drzwi...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Wybierając więc wymarzone drzwi tarasowe musimy...

Wielkie zmiany w GERDA. Klient jest najważniejszy

Wielkie zmiany w GERDA. Klient jest najważniejszy

GERDA, jedna z najbardziej znanych firm działających na...» Więcej na subportalu drzwi