| Wyświetleń:3525

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST oraz okno Prismatic z okleiną Turner Oak Woodec.

fot. OKNOPLAST

Drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST oraz okno Prismatic z okleiną Turner Oak Woodec.


Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego salonu. Dbamy o nie i często sięgamy po rady specjalistów, aby stały się naszą małą zieloną oazą. Odpowiedniej jego ekspozycji dopełnią designerskie i funkcjonalne drzwi tarasowe Slide OKNOPLAST. Marka wprowadza do swojej oferty nowoczesne i komfortowe przesuwne drzwi tarasowe, które są odpowiedzią na najświeższe trendy na rynku.


Zadbany taras to miejsce, z którego chętnie korzysta cała rodzina. Funkcjonalnie urządzony będzie przestrzenią do relaksu, spożywania wspólnych posiłków czy pracy. To przedłużenie naszego salonu, które zasługuje na odpowiednią oprawę. Dzięki nowoczesnej technologii możemy sięgać po coraz bardziej spektakularne okna i drzwi tarasowe, z większymi niż wcześniej przeszkleniami. Zapewniają nam one dużo naturalnego światła. W światowe trendy wpisują się nowoczesne i designerskie drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST. 

Wprowadzając nowe drzwi tarasowe, zależało nam na tym, by nie tylko były odpowiedzią na obecne i nadchodzące trendy, ale też, by były integralną częścią domów naszych klientów. Taras, szczególnie obecnie, pełni niezwykle ważną funkcję. Chyba nigdy wcześniej nie docenialiśmy możliwości wyjścia na balkon czy taras tak bardzo jak teraz. SLIDE OKNOPLAST nadaje wnętrzu charakteru, a przy tym doskonale łączy wnętrze domu z tym, co na zewnątrz – zachęca Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w OKNOPLAST.


Nowoczesność


OKNOPLAST jest znany z tego, że czerpie z najnowszych technologii i wdraża nowoczesne rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Sześciokomorowy profil ramy o głębokości zabudowy 140 mm i czterokomorowy profil skrzydła o głębokości zabudowy 70 mm zapewniają szeroki zakres możliwości zastosowania.

Komfort


Drzwi tarasowe Slide OKNOPLAST są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu – jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze system przesuwny, dzięki czemu możemy oszczędzić przestrzeń w naszych domach. Nie musimy otwierać ich na oścież, dzięki czemu wnętrze, nawet z otwartymi drzwiami tarasowymi, wydaje się bardziej przestronne. 

Światło


Większość z nas preferuje ładne i dobrze oświetlone pomieszczenia. Naszą naturalną potrzebą jest światło i zapewnienie jego odpowiedniej dawki w mieszkaniu czy domu. Nowoczesne technologie pozwalają nam na to, by w naszych domach montować coraz większe okna i drzwi tarasowe. Stabilne, wytrzymałe, zatrzymujące ciepło. Minimalistyczny design drzwi tarasowych SLIDE OKNOPLAST pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Jednocześnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, produkt pozwala na zatrzymanie ciepła na poziomie Uw=0,75 W/m²K. 

Design


Charakteru wnętrzu, oprócz przeszklenia, nadaje również rama. Jest ona bowiem dużo cieńsza, dzięki czemu same drzwi tarasowe wydają się lżejsze, a my uzyskujemy wizualny efekt płynnego przejścia między pokojem i tarasem. Rozwiązania takie, jak drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST, chętnie rekomendują architekci. Najczęściej stosowane są w domach jednorodzinnych i nowoczesnych inwestycjach. Stają się wizytówką i ozdobą każdego wnętrza. 

Więcej o drzwiach tarasowych SLIDE OKNOPLAST znaleźć można w salonach sprzedaży OKNOPLAST lub tutaj.

#drzwi_przesuwne, #SLIDE_OKNOPLAST, #drzwi_tarasowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Wybierając więc wymarzone drzwi tarasowe musimy...

Wielkie zmiany w GERDA. Klient jest najważniejszy

Wielkie zmiany w GERDA. Klient jest najważniejszy

GERDA, jedna z najbardziej znanych firm działających na...

Szyk i elegancja drewna – nowa oferta drzwi AWIDOOR od AWILUX

Szyk i elegancja drewna – nowa oferta drzwi AWIDOOR od AWILUX

Drzwi z serii Lignum i Decor skupiają całą swoją...» Więcej na subportalu drzwi