| Wyświetleń:3885

VERTIM – drzwi w 10 dni

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Vertim z Częstochowy jest firmą rodzinną z tradycjami, co wiąże się z całkowitym zaangażowaniem w jej działalność, co przekłada się z kolei na jakość oferowanych produktów i usług. O historii firmy, jej głównym profilu działalności oraz o planach inwestycyjnych na przyszłość z właścicielem firmy, Przemysławem Poniewozik, rozmawiała red. Karolina Truszkowska.

Jakie były początki firmy VERTIM i w jaki sposób ewoluowała do obecnego stanu?


Firma VERTIM powstała w 1995, jednak na początku zajmowaliśmy się tylko usługami – montażem stolarki budowlanej. Następnym etapem działalności  była Galeria VER-ART specjalizująca się w ramach-oprawach. Ta działalność pozwoliła nam na zgromadzenie dużego parku maszyn, które można wykorzystywać do produkcji drzwi, oraz nauczyła nas zwracać uwagę na szczegóły – oferować jak najwyższą jakość. Od 8 lat zajmujemy się produkcja drzwi, jednak na początku zaopatrywaliśmy tylko rynek lokalny. Na przestrzeni 4 ostatnich lat rozszerzyliśmy działalność o województwa śląskie i łódzkie. W tym roku planujemy o kolejne oraz o rynek czeski i słowacki.

W czym się specjalizujecie? Co stanowi Wasz wyróżnik?

Specjalizujemy się w produkcji drzwi wewnątrzlokalowych, okleinowanych foliami finish, oferujemy również ościeżnice stałe i regulowane oraz listwy wykończeniowe, takie jak opaski i ćwierćwałki.

Oferowane przez nas drzwi wykonywane są w technologi SOFT, tzn. że krawędzie są zaokrąglone (felc), co zapobiega odklejaniu się okleiny oraz pełni funkcję ozdobną. Listwy przyszybowe wykonywane są również w formie zaokrąglonej, co bardzo ładnie wygląda i pasuje do wykończenia SOFT. W naszej ofercie można znaleźć DRZWI Z NIETYPOWYM FELCEM, tzn. drzwi, które można zamontować na stare metalowe ościeżnice. Oferujemy również drzwi przesuwne, wahadłowe, z okienkiem podawczym, drzwi o niestandardowych wymiarach.

Jakie  firmy widnieją na liście waszych dostawców?

Staramy się dobierać tylko dużych, sprawdzonych dostawców surowców, takich jak Kronospan, Pfleiderer, Metalplast, Jania – taki dobór pozwala nam na wykonywanie produktów najwyższej jakości.

W jaki sposób docieracie do ewentualnych odbiorców? Co klient zyskuje, decydując się na skorzystanie z waszych usług?

VERTIM zaopatruje klientów indywidualnych za pośrednictwem swoich partnerów handlowych, dzięki czemu klient nie tylko otrzymuje towar wysokiej jakości, ale również fachowe doradztwo, montaż i serwis. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest bardzo szybki termin realizacji oraz bardzo poważne podejście do każdego Klienta.

Jakie macie plany na bliższą i dalszą przyszłość? Planujecie jakieś ciekawe inwestycje?

W najbliższej przyszłości planujemy rozszerzenie obszaru działania o kolejne województwa, planujemy również zakup kolejnych maszyn, które pozwolą nam na zwiększenie naszej produkcji.

Jak się Wam wiedzie w dobie globalnego kryzysu? Jak sobie radzicie z recesją?

Jeżeli chodzi o kryzys, recesje, to jest to niewątpliwie bardzo duży problem dla polskich firm. Ja wychodzę jednak z założenia, że jeżeli poradzimy sobie w tak trudnym czasie, to znaczy, że jesteśmy firmą, która ma perspektywy na przyszłość.

Red. Karolina Truszkowska
Oknonet.pl
Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma „DZIADEK”, producent stolarki...

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową ideę drzwi...

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej...

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego...

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi...» Więcej na subportalu drzwi