| Wyświetleń:476

Wykreuj swoje wnętrze – drzwi CREO marki POL-SKONE

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi CREO

fot. POL-SKONE | Drzwi CREO

Drugą połowę roku POL-SKONE zaczyna z nowym produktem. Zainspirowana najnowszymi światowymi trendami, wprowadza na rynek kolekcję drzwi CREO, która łączy w sobie tradycję, nowoczesną formę i wysoką jakość wykonania. Geometryczna estetyka nadaje nowej linii zdecydowanego charakteru.

Najnowsza kolekcja drzwi przylgowych CREO charakteryzuje się modnym minimalizmem, który sprawdzi się nie tylko w klasycznym wnętrzu. Będzie ona wspaniałym uzupełnieniem nowoczesnego wystroju mieszkania, w którym dominują proste i łagodne linie. Wysoka jakość drzwi gwarantuje satysfakcję na długie lata użytkowania, a szeroka gama kolorystyczna kolekcji pozwala na dopasowanie stolarki drzwiowej do każdej stylistyki. 

  • Kreują przestrzeń

Kolekcję CREO cechuje czystość formy, którą przełamują subtelne tłoczenia. Proste wzornictwo drzwi będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiej aranżacji, w której drzwi będą oprawą modnego wnętrza. W kolekcji dostępnych jest aż 14 modeli, z czego możemy wyróżnić 3 linie stylistyczne: pierwsza charakteryzująca się dużymi tłoczeniami, które zawsze mają formę prostokąta lub kwadratu, występująca w aż 6 wariantach ze szkleniem; druga linia wyróżnia się regularnym rozmieszczeniem 4 prostokątnych paneli wypełnionych płytą lub szkleniem; z kolei ostatnia z linii najbardziej nawiązuje do klasycznych wzorów, gdzie dominują duże szklenia lub tłoczenie, w której znajdziemy 3 wzory. Do wyboru mamy 14 kolorów w 2 rodzajach wykończeń powierzchni: LAMISTONE oraz SILKSTONE. Powierzchnia SILKSTONE, charakteryzująca się niepowtarzalnym efektem struktury prawdziwego drewna, dostępna jest w 10 odcieniach: dąb polski, orzech brazylijski, dąb syberyjski, klon Royal, kasztan Royal, antracyt Royal, jesion Royal, merbau Royal, jesion polski, nugat Royal. Kolekcja CREO występuje również w czterech wariantach kolorów z palety LAMISTONE, która posiada powłokę zabezpieczającą przez wytarciem i działaniem środków chemicznych, zatem idealnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie drzwi są intensywnie użytkowane. 


Reklama

  • Wnętrze z charakterem 
Zabawa kolorami, wzorami oraz fakturami we wnętrzu nadaje mu niepowtarzalnego charakteru, który od progu domu określa, kto w nim mieszka. Zwracanie uwagi na każdy szczegół wykończenia jest niezwykle istotne, bo właśnie w tym tkwi sedno urządzania wnętrz. Kreacja zaczyna się już na samym początku, czyli od pomysłu. Ważną decyzją przy kreowaniu stylu mieszkania jest wybór wewnętrznej stolarki drzwiowej, która wpisze się na stałe w charakter wnętrza. Drzwi z kolekcji CREO model 01 w kolorze merbau lub nugat są idealnym uzupełnieniem minimalistycznego salonu z nowoczesnym pazurem. Kremowy kolor ścian, jasne oświetlenie oraz białe dodatki, dzięki kontrastującymi kolorystycznie drzwiami w ciepłym odcieniu brązu, tworzą wyrazisty, modny „look”. Drzwi same w sobie stają się ozdobą takiego wnętrza, współgrając z podłogą w podobnym odcieniu. Wnętrze tworzy spójną całość, a przestrzeń jest jednocześnie nowoczesna i przytulna.

Orientacyjne ceny: 
CREO, cena za skrzydło: 560 zł + VAT

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!