| Wyświetleń:2545

Master Gerda z Lublina – drzwi antywłamaniowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Master Gerda z Lublina to regionalny partner handlowy firmy Gerda. Od 10 lat buduje swoją pozycję na rynku regionalnym. O firmie rozmawialiśmy z właścicielem, Panem Jackiem Kłodą.

Jak powstała firma Master Bud? od kiedy działacie na rynku?

Firma MASTER powstała 10 lat temu. Od tego czasu zajmujemy się współpracą z markowym producentem w branży stolarki drzwiowej – firmą GERDA. Początki były niełatwe, jednak teraz marka GERDA oraz MASTER w samym Lublinie, jak i województwie lubelskim kojarzą się z jakością, solidnością i bezpieczeństwem.

Jaki jest główny profil Waszej działalności? W czym się specjalizujecie?

Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym produktów Gerda. Są  to przede wszystkim drzwi antywłamaniowe, wzmocnione oraz przeciwpożarowe drzwi wejściowe do mieszkań oraz domków, zamki, kłódki oraz wkładki. Zakres naszej działalności to głównie województwo lubelskie. Nie jest to wyłączna nasza działalność, w ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne czołowych producentów rynku solarki drzwiowej, okna PVC,  stolarkę aluminiową, drzwi zewnętrzne kilku producentów, zarówno stalowe, jak i drewniane oraz  robione na specjalne zamówienie.

Co Was wyróżnia na rynku?

Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz rozpoznawalna marka Gerda i kojarzona z nią nazwa firmy.

Jak można do Was trafić?

Trafić do nas można na kilka sposobów. Dla mieszkańców Lublina i tych którzy chcą osobiście nas odwiedzić zapraszamy do naszych salonów zlokalizowanych w kilku punktach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na www.gerda.lublin.pl. Istnieje oczywiście możliwość kontaktu droga elektroniczną: info@gerda.lublin.pl. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie sprzedaży internetowej na popularnych serwisach aukcyjnych oraz w sklepie internetowym. Wszelkie informacje będę umieszczane na naszej stronie www, na którą serdecznie zapraszamy.

Jakby Państwo podsumowali rok 2009 w firmie?

Podsumowując ubiegły rok nie możemy chyba mieć powodów do zmartwień, biorąc pod uwagę wszechobecny „kryzys”. Rok 2009 był dla nas całkiem udany, mamy jednak nadzieję że obecny 2010 będzie mimo wszystko rokiem lepszym. Planujemy ułatwić klientom kontakt z nami oraz z naszą ofertą, chcemy pokazać, że wysokiej klasy polski produkt nie musi być droższy, a jego zakup jest inwestycją w spokój i pewność na lata. Ciągle staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych odbiorców, a widząc ich zainteresowanie produktami Gerda oraz obserwując poziom satysfakcji i dokładając wszelkich starań do obsługi i autoryzowanego montażu powstaje pewność, że cel ten osiągniemy. Plany nasze, poza powyższymi, to przede wszystkim uruchomienie sprzedaży internetowej, co na pewno ułatwi kontakt z produktem i da możliwość załatwienia wielu spraw związanych z remontem oraz wymianą stolarki u klientów którzy nie mają czasu na osobiste wizyty w salonie lub preferują e-commerce.

Jakimi realizacjami moglibyście się pochwalić?

Pochwalić się możemy dostawą oraz montażem stolarki otworowej, zarówno dużych lubelskich inwestycji budownictwa wielorodzinnego, jak i stolarki specjalistycznej dla różnego rodzaju instytucji (m.in. kontrola dostępu, kancelaria tajna ect.)

Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów


red. Marcin Izydorczyk
oknonet.plReklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

Czym wyróżniają się tarasowe drzwi HST z aluminium? O...

Donimet dołącza do Assa Abloy

Donimet dołącza do Assa Abloy

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do...

Promocja światła i cieni(pł)a

Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę...

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM...

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

KRISPOL, znany producent na rynku stolarki otworowej,...» Więcej na subportalu drzwi