| Wyświetleń:689

System automatycznego otwierania drzwi podnoszono-przesuwnych QDS24

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi podnoszono-przesuwne QDS24

fot. QDS24

Drzwi podnoszono-przesuwne QDS24


Drzwi podnoszono-przesuwne QDS24

fot. QDS24

Drzwi podnoszono-przesuwne QDS24

Pilot do drzwi podnoszono-przesuwnych QDS24

fot. QDS24

Pilot do drzwi podnoszono-przesuwnych QDS24

Nowoczesna technologia coraz częściej i odważniej wkracza w nasze codzienne życie, podnosząc ogólny poziom bezpieczeństwa, zwiększając komfort użytkowania czy też obniżając koszty utrzymania. Doskonałym tego przykładem mogą być suwanki dostępne w ofercie firmy QDS24, które za pomocą automatyki – cicho, płynnie, a przede wszystkim bezpiecznie – otwierają się i zamykają.

» Duży ciężar, lekka obsługa

Wielkogabarytowe konstrukcje podnoszono-przesuwne stanowią ciekawy akcent wizualny i mogą znacząco poprawić jakość wystroju domu czy mieszkania – zwłaszcza, gdy można je w pełni automatycznie otwierać i zamykać. Inteligentne suwanki dostępne w ofercie QDS24 stanowią przykład tego, w jaki sposób można połączyć praktyczność z wysokimi walorami użytkowymi. Zautomatyzowane suwanki od QDS24 to rozwiązanie, dzięki któremu otwieranie ciężkich drzwi stanie się prostsze. Zastosowanie nowoczesnej technologii daje możliwość otwierania przy użyciu pilota. Dzięki wykorzystaniu automatycznego napędu dla systemów podnoszono-przesuwnych użytkownicy mogą przesuwać skrzydła o wadze nawet do 400 kg. 

Dużym atutem jest również wyposażenie drzwi w sensor elektroniczny, który automatycznie otwiera, zamyka oraz blokuje drzwi, czyniąc je niezwykle bezpiecznymi. Dodatkowo drzwi zatrzymują się po napotkaniu na jakiekolwiek przeszkody, dzięki czemu nie są narażone na usterkę. Elektroniczne zabezpieczenie spełnia standardy bezpieczeństwa według norm DIN 18650-1 i 2. Cały system zsynchronizowany jest z pilotem zdalnego sterowania na podczerwień. Dodatkowo w zestawie znaleźć można uchwyt ścienny przeznaczony do przechowywania pilota.

» Uniwersalny system dostępny dla każdego 

Jak zapewnia producent, drzwi podnoszono-przesuwne QDS24 z opcją automatycznego otwierania na pilota charakteryzują się prostą obsługą oraz łatwym montażem. Dodatkowym atutem jest możliwość wzbogacenia już istniejącej konstrukcji o opcję systemu automatycznego otwierania bez względu na rodzaj profilu. System automatycznego otwierania zamontować można niezależne od zastosowanego systemu okuć bez potrzeby frezowania oraz tynkowania. Zgodnie z zasadą Plug&Play drzwi gotowe są do natychmiastowego użycia, a prace elektryczne ograniczają się jedynie do podłączenia wtyczki. Jakość wykorzystanego w drzwiach podnoszono-przesuwnych QDS24 systemu potwierdzona została testem przeprowadzonym w niemieckim Instytucie TÜV. 

» Zalety automatycznego systemu otwierania drzwi

Dostępne w ofercie QDS24 drzwi podnoszono-przesuwne z możliwością automatycznego otwierania posiadają opcję czasowo sterowanej mikrowentylacji oraz możliwości programowania szerokości otwarcia, która zapewnia ciągłą wymianę powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo wysoki poziom izolacji termicznej przyczynia się do efektywności energetycznej tego rozwiązania.

Drzwi wyróżnia nowoczesny, subtelny design, który z łatwością powinien zostać dopasowany do każdego wnętrza. Możliwe jest również proste, manualne obsługiwanie suwanki w przypadku awarii zasilania. Natomiast w przypadku awarii napędu podnoszącego HA skrzydło podnoszono-przesuwne można podnieść lub opuścić ręcznie przy pomocy dostarczonego klucza awaryjnego (klucz imbusowy SW 8). Istnieje również możliwość dostosowania automatycznych drzwi marki QDS24 do potrzeb osób niepełnosprawnych zgodnie z normą DIN 18025 – m.in. dzięki zastosowaniu opcjonalnego, niskiego progu ECO PASS.

Automatyczne drzwi podnoszono-przesuwne marki QDS24 umożliwiają bezpieczne oraz wygodne otwieranie i zamykanie poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Mechanizm napędowy może być montowany na profilu skrzydeł lub na górnym profilu ramy. Elastyczna forma rozwiązania sprawia, że montaż napędu jest bezproblemowy i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. Kalibrację i obsługę zautomatyzowanych drzwi niewątpliwie ułatwia funkcja zapamiętania ustawień.

Przykładowa wycena:

» Drzwi podnoszono-przesuwne QDS24 z systemem automatycznego otwierania – od 18990 zł netto 
#qds24, #drzwi przesuwne, #suwanki, #

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym

Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym

Inteligentne zamki to szereg korzyści w wynajmowanym...

Drzwi na miarę XXI wieku, czyli jak połączyć design, ekonomię i ekologię

Drzwi na miarę XXI wieku, czyli jak połączyć design, ekonomię i ekologię

Jeszcze kilka lat temu miały jedynie być ładne lub po...» Więcej na subportalu drzwi