Inter-Bud – naszą fascynacją jest aluminium i szkło

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Inter-Bud Systemy Elewacyjne działa na rynku w ramach grupy budowlanej Inter-Bud z siedzibą w Krakowie. Kompleksowa realizacja elewacji aluminiowo-szklanych jest jednym z pięciu strategicznych obszarów działalności tej firmy Inter-Bud.

Przedstawiciele firmy mówią: Naszą fascynacją jest aluminium i szkło. Dwa materiały najlepiej oddające obecne tendencje we współczesnej architekturze. Duża wytrzymałość i plastyczność tych surowców decydują o tym, że są jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów elewacyjnych.

Inter-Bud Systemy Elewacyjne jest producentem lekkich konstrukcji aluminiowych opartych na systemach Aluprof i Reynaers, które stwarzają ogromne możliwości wykorzystania ich w konstrukcjach budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych, dając pole do popisu w realizacji wielu interesujących przedsięwzięć architektonicznych i konstrukcyjnych, uwzględniających nowatorskie wizje architektoniczne łączące szkło, kamień i stal.

Współczesne budynki muszą spełniać także wiele rygorystycznych wymagań, między innymi bezpieczeństwa pożarowego. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, Inter-Bud Systemy Elewacyjne realizuje również aluminiową ślusarkę ognioodporną w klasie odporności ogniowej EI30 i EI60, opartą na systemie Aluprof MB78EI.


Zaplecze produkcyjne Inter-Bud Systemy Elewacyjne charakteryzuje doskonale wyposażony park technologiczny oraz kompetentna załoga. Ścisła współpraca z pozostałymi spółkami Grupy Inter-Bud pozwala na szybkie wykonywanie zadań w zakresie szerszym niż podstawowa działalność Inter-Bud Systemy Elewacyjne – wykonywanie stalowych konstrukcji szkieletowych obudowanych konstrukcjami aluminiowymi. Zespół konstruktorów trzyma pieczę nad wszelkiego rodzaju pomysłami twórczymi, dostosowując je do wymogów polskich i europejskich norm.

Źródło: Inter-Bud


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Verandino – indywidualne podejście do projektowania ogrodów zimowych

Verandino – indywidualne podejście do projektowania ogrodów zimowych

Specjalnością marki Verandino są ogrody zimowe oraz...

Korzystna legislacja wspiera rozwój fotowoltaiki prosumenckiej i ML System

Korzystna legislacja wspiera rozwój fotowoltaiki prosumenckiej i ML System

Ustawa zakładająca wprowadzenie jednolitej, wynoszącej...

Elewacje wentylowane – dlaczego warto je wybrać

Elewacje wentylowane – dlaczego warto je wybrać

Zewnętrzna powłoka budynku powinna chronić wnętrze,...

Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

AKPO Konstrukcje Aluminiowe miały przyjemność...

AKPO – kolejna realizacja dobiega końca

AKPO – kolejna realizacja dobiega końca

Wyspecjalizowany w produkcji i montażu stolarki...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe