aluSpeed – konstrukcje aluminiowe z naciskiem na szybką realizację

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

aluSpeed z branżą stolarki otworowej związany jest od prawie 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji stolarki aluminiowej. Z uwagi na rosnący popyt na różnego rodzaju rozwiązania z aluminium, uwaga firmy skupia się na rynkach skandynawskim i polskim. 

W ofercie aluSpeed znajduje się szeroki przekrój różnych rozwiązań systemów aluminiowych: począwszy od tzw. „zimnych" okien i drzwi przeznaczonych do zabudowy wewnętrznej, przez „ciepłe" z przekładką termiczną o szerokości zabudowy od 60 do 86 mm, okna otwierane na zewnątrz, okna obrotowe czy zabudowy balkonów, po drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi automatyczne i fasady obiektowe. Producent korzysta z surowców tylko renomowanych i sprawdzonych dostawców, tj.: Aluprof, Morad, Wala, Medos, Geze, dormakaba, Lob, Siegenia, Fapim, STAC.

Wyroby aluSpeed szybko przypadły do gustu odbiorców w całym kraju. Jesteśmy pewni, że to zasługa doskonałej jakości wyrobu gotowego, konkurencyjnej ceny i szybkich terminów realizacji zamówień. Nasze motto „pomyśl o jutrze", widoczne na logotypie, wyróżnia nas na rynku dzięki krótkim terminom dostaw. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze okna czy drzwi (wykonywane pod indywidualny wymiar) nawet w kilka dni od chwili ich zamówienia. Nazwa aluSpeed w końcu zobowiązuje :) – mówi Adam Niewiński, właściciel aluSpeed.

Dystrybucja produktów aluSpeed odbywa się za pośrednictwem autoryzowanej sieci dealerów (punktów sprzedaży okien i drzwi oraz składów budowlanych) zlokalizowanych w całej Polsce. W planach jest poszerzenie portfela klientów o odbiorców z Niemiec, Belgii, Holandii i Francji, a także uruchomienie nowej linii produkcyjnej, tak aby kontynuować dotychczasową, szybką politykę dostaw.

#stolarka_aluminiowa, #slusarka_aluminiowa, #okna_alu, #drzwi_alu, #fasady_alu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Konstrukcje aluminiowo-szklane od ALU-NEX

Konstrukcje aluminiowo-szklane od ALU-NEX

ALU-NEX specjalizuje się w produkcji konstrukcji...

BALMAR – od przypadku do pasji tworzenia ogrodów zimowych

BALMAR – od przypadku do pasji tworzenia ogrodów zimowych

Założycielem firmy jest Pan Marcin Bałazy, który...

Ogrody zimowe oczkiem w głowie Techniki Okiennej Rduch & Borek

Ogrody zimowe oczkiem w głowie Techniki Okiennej Rduch & Borek

Ogrody zimowe to „oczko w głowie” Techniki Okiennej...

HEWALEX – ponad ćwierć wieku doświadczenia na rynku OZE

HEWALEX – ponad ćwierć wieku doświadczenia na rynku OZE

Hewalex od lat zajmuje liczącą się pozycję wśród...

Niepowtarzalność tworzenia ogrodów zimowych

Niepowtarzalność tworzenia ogrodów zimowych

Każda realizacja ogrodu zimowego jest na swój sposób...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe