| Wyświetleń:623

LATTARI: do realizacji ogrodów zimowych należy podchodzić profesjonalnie i z pasją

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wczesną wiosną 2018 roku do firmy Lattari Serramenti zgłosił się inwestor z okolic Ostrołęki, właścicielka Zajazdu Borowik, Pani Elżbieta Hryniewska, chcąca rozbudować istniejący zajazd o dodatkową salę bankietową w formie oranżerii. Lattari zaprojektowało i kompleksowo wykonało rozbudowę restauracji.


Ogrody zimowe to nasza wielka pasja, przyjemność projektowania i radość ich budowy... a w końcu satysfakcja i zadowolenie inwestora. Dla firmy Lattari klient zawsze jest najważniejszy, to on przedstawia nam swoją wizję, bardzo często wymarzonego zimowego ogrodu, werandy lub oranżerii. Niezmiernie ważne są profesjonalizm i duże zaangażowanie na wszystkich etapach współpracy z inwestorem, począwszy od doradztwa, poprzez profesjonalny projekt, aż po doskonałe wręcz wykonanie – tłumaczy Lelio Lattari, właściciel Lattari Serramenti.


Projekt oparto na eleganckim aluminiowym systemie Residence, przeznaczonym dla dużych powierzchniowo inwestycji, który doskonale wkomponował się w istniejącą bryłę budynku. Konstrukcja oparta jest na „ciepłych” profilach, z przekładką termiczną oraz dwukomorowym szkleniu stolarki pionowej. System taki przystosowany jest do użytku całorocznego (przy odpowiednim ogrzewaniu).System dachu płaskiego pozwala na zastosowanie podwieszanego sufitu, w którym można było zamaskować instalacje świetlne, dźwiękowe i inne. Zaprojektowano klasyczną prostokątną salę bankietową, z wysuniętą częścią wejściową oraz płaskim dachem ze stożkowatymi, przeszklonymi świetlikami. Zabudowa pionowa utrzymana jest w klasycznej konwencji i naturalnej stylistyce. Kremowo-biała kolorystyka i szprosy wiedeńskie w oknach, w zetknięciu z okalającym zajazd lasem iglastym, stworzyły spójną całość.

Projektujemy cierpliwie, jeżeli trzeba zmieniamy koncepcję, tak długo, aż usłyszymy: Tak! Mój ogród zimowy będzie właśnie taki! Tak wygląda prawdziwa przyjemność projektowania, obcowania z inwestorem, poznania jego oczekiwań i intencji. I w końcu możliwości i umiejętności zrealizowania projektu. Dlatego zatrudniamy wyłącznie ludzi z pasją. Wszystkie realizacje oranżerii wykonujemy kompleksowo: od projektu, po wykonanie. Nasza ekipa budowlana posiada fachowe umiejętności oraz doświadczenie i realizuje wszystkie, nawet skomplikowane wyzwania – dodaje Lelio Lattari, właściciel Lattari Serramenti.


#ogrody_zimowe, #konstrukcje_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Lattari Serramenti

05-501 Piaseczno
Kopernika 7
tel.: 0048 512269212
tel.: 0048 227503769
tel.: 0048 517308650
Fax: 0048 227570357
e-mail: info@lattari.eu
https://okna-okiennice.eu
https://www.moskitiery-lattari.eu/
https://www.facebook.com/okiennicePrefab Veranda – prefabrykowane ogrody zimowe z unikatowym wsparciem

Prefab Veranda – prefabrykowane ogrody zimowe z unikatowym wsparciem

Pan Mathieu Peeters, rozpoczynając swoją działalność...

Verandino – indywidualne podejście do projektowania ogrodów zimowych

Verandino – indywidualne podejście do projektowania ogrodów zimowych

Specjalnością marki Verandino są ogrody zimowe oraz...

Korzystna legislacja wspiera rozwój fotowoltaiki prosumenckiej i ML System

Korzystna legislacja wspiera rozwój fotowoltaiki prosumenckiej i ML System

Ustawa zakładająca wprowadzenie jednolitej, wynoszącej...

Elewacje wentylowane – dlaczego warto je wybrać

Elewacje wentylowane – dlaczego warto je wybrać

Zewnętrzna powłoka budynku powinna chronić wnętrze,...

Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

AKPO Konstrukcje Aluminiowe miały przyjemność...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe