| Wyświetleń:843

LATTARI: do realizacji ogrodów zimowych należy podchodzić profesjonalnie i z pasją

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wczesną wiosną 2018 roku do firmy Lattari Serramenti zgłosił się inwestor z okolic Ostrołęki, właścicielka Zajazdu Borowik, Pani Elżbieta Hryniewska, chcąca rozbudować istniejący zajazd o dodatkową salę bankietową w formie oranżerii. Lattari zaprojektowało i kompleksowo wykonało rozbudowę restauracji.


Ogrody zimowe to nasza wielka pasja, przyjemność projektowania i radość ich budowy... a w końcu satysfakcja i zadowolenie inwestora. Dla firmy Lattari klient zawsze jest najważniejszy, to on przedstawia nam swoją wizję, bardzo często wymarzonego zimowego ogrodu, werandy lub oranżerii. Niezmiernie ważne są profesjonalizm i duże zaangażowanie na wszystkich etapach współpracy z inwestorem, począwszy od doradztwa, poprzez profesjonalny projekt, aż po doskonałe wręcz wykonanie – tłumaczy Lelio Lattari, właściciel Lattari Serramenti.


Projekt oparto na eleganckim aluminiowym systemie Residence, przeznaczonym dla dużych powierzchniowo inwestycji, który doskonale wkomponował się w istniejącą bryłę budynku. Konstrukcja oparta jest na „ciepłych” profilach, z przekładką termiczną oraz dwukomorowym szkleniu stolarki pionowej. System taki przystosowany jest do użytku całorocznego (przy odpowiednim ogrzewaniu).System dachu płaskiego pozwala na zastosowanie podwieszanego sufitu, w którym można było zamaskować instalacje świetlne, dźwiękowe i inne. Zaprojektowano klasyczną prostokątną salę bankietową, z wysuniętą częścią wejściową oraz płaskim dachem ze stożkowatymi, przeszklonymi świetlikami. Zabudowa pionowa utrzymana jest w klasycznej konwencji i naturalnej stylistyce. Kremowo-biała kolorystyka i szprosy wiedeńskie w oknach, w zetknięciu z okalającym zajazd lasem iglastym, stworzyły spójną całość.

Projektujemy cierpliwie, jeżeli trzeba zmieniamy koncepcję, tak długo, aż usłyszymy: Tak! Mój ogród zimowy będzie właśnie taki! Tak wygląda prawdziwa przyjemność projektowania, obcowania z inwestorem, poznania jego oczekiwań i intencji. I w końcu możliwości i umiejętności zrealizowania projektu. Dlatego zatrudniamy wyłącznie ludzi z pasją. Wszystkie realizacje oranżerii wykonujemy kompleksowo: od projektu, po wykonanie. Nasza ekipa budowlana posiada fachowe umiejętności oraz doświadczenie i realizuje wszystkie, nawet skomplikowane wyzwania – dodaje Lelio Lattari, właściciel Lattari Serramenti.


#ogrody_zimowe, #konstrukcje_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Lattari Serramenti

05-501 Piaseczno
Kopernika 7
tel.: 0048 512269212
tel.: 0048 227503769
tel.: 0048 517308650
Fax: 0048 227570357
e-mail: info@lattari.eu
https://okna-okiennice.eu
https://www.moskitiery-lattari.eu/
https://www.facebook.com/okienniceML System: brak dopłat z „Mojego prądu” nie zatrzyma fotowoltaicznej hossy

ML System: brak dopłat z „Mojego prądu” nie zatrzyma fotowoltaicznej hossy

ML System zachowuje optymizm w zakresie rozwoju krajowego...

Rozpoczął się proces budowania księgi popytu na akcje ML System

Rozpoczął się proces budowania księgi popytu na akcje ML System

Rozpoczął się proces budowania księgi popytu na akcje...

ML System: Podwojenie EBITDA w I pół. 2020 r., wyniki szacunkowe

ML System: Podwojenie EBITDA w I pół. 2020 r., wyniki szacunkowe

ML System, zgodnie z danymi szacunkowymi, w I półroczu...

ML System z umową o wartości 28,3 mln zł w sektorze publicznym

ML System z umową o wartości 28,3 mln zł w sektorze publicznym

ML System podpisał z Krakowskim Szpitalem...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe