| Wyświetleń:3311

ML System rozszerza ofertę produktów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ML System rozszerza ofertę produktów dzięki certyfikatom dla konstrukcji aluminiowych i stalowych.


ML System otrzymał certyfikaty dla konstrukcji aluminiowych i stalowych (EN1090-3). Audytu dokonała renomowana firma TÜV Rheinland Polska. Przyznane atesty rozszerzają portfolio produktowe specjalisty rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV).

W związku z dużym zapotrzebowaniem na instalacje klasyczne, rozszerzamy ofertę o konstrukcje dachowe i naziemne, dedykowane klientom hurtowym i detalicznym. Do wykonania większości z nich wymagana jest klasa EXC1. Poddaliśmy się jednak większym wymaganiom i otrzymaliśmy certyfikat klasy EXC2, co pozwala na projektowanie i wykonanie konstrukcji o tzw. większych konsekwencjach zniszczenia. Mowa o dużych przekryciach BIPV, np. placach dworcowych. Takie możliwości daje nam nowoczesny park maszynowy, w tym pięcioosiowe centrum obróbcze, działające w technologii CNC (Computerized Numerical Control, pol. komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych) – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.


Certyfikacja obejmuje swoim zakresem konstrukcje: pod moduły PV na dachach skośnych i płaskich, pod moduły PV na gruncie, wiat, zadaszeń miejsc parkingowych (tzw. carportów) oraz obiekty smart city.

Wprowadzenie jednolitego, 8-proc. VAT-u dla przydomowych instalacji, obejmującego także pergole czy zadaszenia parkingowe, w połączeniu z dofinansowaniem z programu „Mój prąd” oraz ulgą termomodernizacyjną, sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę daje prosumentom wymierne korzyści. Zyskują oni konkurencyjny cenowo i zarabiający na siebie, a przy tym trwały i atrakcyjny architektonicznie, produkt. 

ML System wypracował w minionym roku 93,4 mln zł przychodów ze sprzedaży, 14,0 mln zł EBITDA oraz 3,5 mln zł zysku netto.
#moduły_fotowoltaiczne, #fotowoltaika

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


ML System z kolejnym europejskim patentem

ML System z kolejnym europejskim patentem

Europejski Urząd Patentowy udzielił ML System patentu,...

ML System uruchamia nowy kanał sprzedaży i inwestuje w rozwój

ML System uruchamia nowy kanał sprzedaży i inwestuje w rozwój

ML System podpisał z hurtownią KWANT Hurtownie...

Photon Energy inwestuje w RayGen Resources

Photon Energy inwestuje w RayGen Resources

Photon Energy nawiązał strategiczne partnerstwo z...

ML System umacnia pozycję w Skandynawii

ML System umacnia pozycję w Skandynawii

ML System dostarczy moduły fotowoltaiczne na fasadę i...

ML SYSTEM laureatem konkursu Polski Produkt Przyszłości

ML SYSTEM laureatem konkursu Polski Produkt Przyszłości

W tym roku podczas XXII edycji konkursu ML System...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe