| Wyświetleń:3518

ML System rozszerza ofertę produktów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ML System rozszerza ofertę produktów dzięki certyfikatom dla konstrukcji aluminiowych i stalowych.


ML System otrzymał certyfikaty dla konstrukcji aluminiowych i stalowych (EN1090-3). Audytu dokonała renomowana firma TÜV Rheinland Polska. Przyznane atesty rozszerzają portfolio produktowe specjalisty rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV).

W związku z dużym zapotrzebowaniem na instalacje klasyczne, rozszerzamy ofertę o konstrukcje dachowe i naziemne, dedykowane klientom hurtowym i detalicznym. Do wykonania większości z nich wymagana jest klasa EXC1. Poddaliśmy się jednak większym wymaganiom i otrzymaliśmy certyfikat klasy EXC2, co pozwala na projektowanie i wykonanie konstrukcji o tzw. większych konsekwencjach zniszczenia. Mowa o dużych przekryciach BIPV, np. placach dworcowych. Takie możliwości daje nam nowoczesny park maszynowy, w tym pięcioosiowe centrum obróbcze, działające w technologii CNC (Computerized Numerical Control, pol. komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych) – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.


Certyfikacja obejmuje swoim zakresem konstrukcje: pod moduły PV na dachach skośnych i płaskich, pod moduły PV na gruncie, wiat, zadaszeń miejsc parkingowych (tzw. carportów) oraz obiekty smart city.

Wprowadzenie jednolitego, 8-proc. VAT-u dla przydomowych instalacji, obejmującego także pergole czy zadaszenia parkingowe, w połączeniu z dofinansowaniem z programu „Mój prąd” oraz ulgą termomodernizacyjną, sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę daje prosumentom wymierne korzyści. Zyskują oni konkurencyjny cenowo i zarabiający na siebie, a przy tym trwały i atrakcyjny architektonicznie, produkt. 

ML System wypracował w minionym roku 93,4 mln zł przychodów ze sprzedaży, 14,0 mln zł EBITDA oraz 3,5 mln zł zysku netto.
#moduły_fotowoltaiczne, #fotowoltaika

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


ML System z 680-proc. wzrostem eksportu w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System z 680-proc. wzrostem eksportu w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System w pierwszych trzech kwartałach bieżącego...

ML System zainstalował pilotażowo moduły z kropką kwantową w sklepie sieci Żabka

ML System zainstalował pilotażowo moduły z kropką kwantową w sklepie sieci Żabka

ML System zainstalował pilotażowo moduły z powłoką z...

ML System z dwucyfrowym wzrostem w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System z dwucyfrowym wzrostem w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System, zgodnie z danymi szacunkowymi, w pierwszych...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe