| Wyświetleń:4083

ML System rozszerza współpracę z grupą Pilkington

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ML System rozszerza współpracę z grupą Pilkington

fot. ML System | ML System rozszerza współpracę z grupą Pilkington

ML System zawarł umowę o współpracy ze spółkami Pilkington IGP oraz Pilkington Polska w przedmiocie wspólnej koordynacji sprzedaży produktów szklanych wykorzystujących powłoki kwantowe oraz technologię BIPV, a także produktów linii Smart Glass. Współpraca będzie obejmowała projekty realizowane na terytorium całej Europy. 


ML System dysponuje wiedzą, zasobami technicznymi i doświadczeniem w zakresie produkcji innowacyjnych powłok kwantowych, technologii BIPV oraz produktów Smart Glass. Z kolei Pilkington posiada ugruntowaną pozycję na rynku europejskich producentów szkła, jak również dysponuje szerokim zapleczem technologicznym pozwalającym na oferowanie zdywersyfikowanej palety produktów podmiotom prowadzącym działalność w Polsce i w Europie. Przy wykorzystaniu wspólnego potencjału zaoferujemy klientom produkty szklane, wykorzystujące zaawansowane i unikatowe technologie pozwalające na produkcję energii elektrycznej - komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System. 


Spółki grupy Pilkington będą wspierały ML System w procesie wprowadzania do obrotu szyb z powłokami kwantowymi, jak również podejmą działania w celu włączenia tego produktu do swojej oferty handlowej.

ML System od 2020 r. współpracuje ze spółką Pilkington Automotive Poland w zakresie produktów i technologii szyb samochodowych z powłoką kwantową. 

#SmartGlass, #BIPV

Zainteresowany? Poproś o ofertę!