| Wyświetleń:5348

E-ciepło – nowa skarbnica wiedzy o odnawialnych źródłach energii

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

E-ciepło – nowa skarbnica wiedzy o odnawialnych źródłach energii

fot. | E-ciepło – nowa skarbnica wiedzy o odnawialnych źródłach energii

E-ciepło jest branżowym portalem skupiającym swoją uwagę na odnawialnych źródłach energii, powstałym na bazie wiedzy i doświadczenia profesjonalistów z zespołu oknonet.pl. Nowe medium połączyło swobodę największej grupy dyskusyjnej z możliwościami biznesowymi i marketingowymi portalu informacyjnego.


Dzięki takiemu zabiegowi ecieplo.pl dociera do ludzi zainteresowanych tematem odnawialnych źródeł energii (producentów, dostawców i instalatorów). Ecieplo.pl to platforma informacyjna składająca się z:

» 29 tys. osób zrzeszonych i aktywnie działających w naszej grupie na Facebooku Pompy ciepła – forum, która działa od 2011 roku. Pojawia się tam kilkaset postów oraz kilka tysięcy komentarzy tygodniowo. 

» Portalu www.ecieplo.pl, który stanowi odpowiedź na najczęściej padające pytania oraz metodę na zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji z branży źródeł odnawialnej energii (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja, automatyka, biomasa, elektromobilność, ogrzewanie na podczerwień).

#fotowoltaika, #pompyciepla, #rekuperacja, #oze

Zainteresowany? Poproś o ofertę!