| Wyświetleń:1296

ASCEND – prace na wysokościach.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ASCEND

fot. ASCEND |

Firma ASCEND powstała w 2002 roku. Jej twórca, Jarosław Puzio, od początku związany był z pracami na wysokościach, wymagającymi zastosowania alpinistycznych technik. Firma jednoczy dwie 5-osobowe brygady, które w ofercie mają takie prace, jak: montaż elewacji aluminiowych i szklanych, silikonowanie strukturalne, malowanie antykorozyjne i ognioodporne, montaż reklam i zabezpieczeń stałych, serwis elektrowni wiatrowych czy pogotowie alpinistyczne.

Współpracujemy z dwoma dużymi przedsiębiorstwami, dla których zajmujemy się realizacją zleceń, ale chętnie podejmujemy współpracę z mniejszymi firmami, nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego, ale z terenu całej Polski – mówi  Jarosław Puzio.

W związku z wysokim zainteresowaniem zawodem alpinisty przemysłowego, firma obecnie stara się wprowadzić polski – wzorowany na angielskim – system szkoleń prac na wysokościach oraz specjalistyczne szkolenie BHP. System takich szkoleń jest bardzo rygorystyczny, ale bardzo potrzebny. Obecnie szukamy kogoś, kto potrafiłby go prawnie usankcjonować. Zainteresowanie możliwością zrobienia certyfikatu jest w Polsce bardzo duże – dodaje Jarosław Puzio.

red. Małgorzata Krukowska
Oknonet.pl


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

fot. ASCEND

» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe