| Wyświetleń:1875

InfoTEC – polski producent, mocny partner

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Maszyny do produkcji drzwi InfoTEC CNC

fot. InfoTEC

Maszyny do produkcji drzwi InfoTEC CNC


Frezarka CNC InfoTEC 2515 Professional Budma

fot. InfoTEC

Frezarka CNC InfoTEC 2515 Professional Budma

InfoTEC CNC specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technicznie oraz wydajnych urządzeń CNC. Rozmawiamy ze Sławomirem Muszyńskim, Business Development-em w InfoTEC CNC.

Jak długo infoTEC CNC funkcjonuje na polskim rynku? Jaka jest jego historia?

Reklama

Historia marki InfoTEC sięga lat 90-tych. Od samego początku założyciele, kierowani pasją do innowacji i nowych technologii, dążyli do produkcji zaawansowanych technicznie maszyn CNC. Obecnie InfoTEC CNC posiada mocną i solidną pozycję wśród producentów frezarek CNC. Oferuje przemysłowe frezarki CNC do różnych branż oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

InfoTEC w swojej historii może pochwalić się zaufaniem specjalistów z branży oraz prestiżowymi wyróżnieniami na wielu międzynarodowych targach, m.in. na targach Drema 2014 (Złoty Medal MTP).

Jakie oferujecie maszyny dla producentów z branży stolarki otworowej?

Do branży stolarskiej głównie oferujemy centrum obróbcze z serii Professional. Seria ta występuje w różnych konfiguracjach i z różnymi akcesoriami, które dopasowują maszynę do wymagań produkcyjnych klienta. Funkcjonuje również jako frezarka 4-osiowa. Centrum frezujące z serii Professional wyróżnia się najwyższym zaawansowaniem technicznym oraz bardzo wysokimi parametrami pracy, tj. precyzja obróbki i prędkości skrawania.

Gdzie są produkowane maszyny? Jak wygląda ich serwis?

InfoTEC CNC jest w stu procentach polskim producentem. Wszystkie najważniejsze elementy konstrukcyjne są wykonywane przez nas, tj. solidne, stalowe łoże obrabiane z jednego zamocowania. Do budowy maszyn używamy również podzespołów zagranicznych firm, które słyną z legendarnej jakości, np. Bosch Rexroth czy Atlanta. Każda maszyna, która wychodzi „spod naszych rąk”, przechodzi szereg testów syntetycznych i praktycznych, tak aby dostarczona do klienta obrabiarka przyczyniła się do wzrostu konkurencyjności jego firmy oraz przyniosła wymierne korzyści finansowe.

Posiadamy własny rozbudowany serwis. Serwis składa się z kilku mobilnych ekip, które przeszły gruntowne szkolenie techniczne i praktyczne polegające na uczestniczeniu w budowaniu maszyn InfoTEC CNC. Dodatkowo świadczymy dla wszystkich swoich klientów darmową usługę serwisu zdalnego, który – dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi – jest szybki i skuteczny. Blisko 90% zgłoszeń jest rozwiązywanych za sprawą tej usługi.

Na jaką pomoc mogą liczyć Państwa klienci?

Jako mocny partner, uważamy, że każdy zasługuje na sukces w biznesie, stąd wspieramy naszych klientów w osiąganiu celów oraz w pomnażaniu ich kapitału. Oprócz dostarczania najwyższej jakości frezarek CNC, oferujemy pełen pakiet współpracy. Służymy pomocą w kwestiach finansowych, doradzamy w kwestiach konfiguracyjnych i technicznych oraz przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi maszyn InfoTEC. Tak więc każdy klient może skupić się na własnych celach, a wszelkie informacje i wiedzę może uzyskać od nas.

Na tegorocznych targach Windoor-Tech zaprezentowali Państwo frezarkę CNC z serii Professional dla producentów drzwi. Co wyróżnia tę maszynę? Dlaczego warto się nią zainteresować?

Na tegorocznych targach Windoor-Tech zaprezentowaliśmy centrum obróbcze 4-osiowe InfoTEC 2515 z serii Professional. Maszyna ta wyróżnia się wysoką uniwersalnością dzięki zastosowaniu kilku rodzajów stołów roboczych (przyssawki punktowe, małe pole vaccum, stół t-rowkowy), podwyższonej osi Z i, co najważniejsze, zamontowanego agregatu kątowego (4. oś). Takie zestawie powala na obróbkę drzwi z różnych materiałów, m.in. drewno lite, surowce drewnopochodne, tworzywa sztuczne i metale miękkie. Głównym przeznaczeniem maszyny InfoTEC 2515 Professional jest produkcja drzwi pod wymiar i na specjalne zamówienie wyróżniające się wyjątkowym wzornictwem, nawet z płaskorzeźbą. Centra obróbcze marki InfoTEC CNC mają jeszcze jedną ważną cechę – oprócz jakości, która wyróżnia ich pośród konkurencji – jest nią przystępna cena. Maszyny InfoTEC CNC posiadają idealne połączenie ceny z jakością.

Dodatkowe informacje o firmie i procesie produkcji naszych maszyny można znaleźć na naszej stronie www.infotec-cnc.com. Można też bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielami handlowo-technicznymi, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na dodatkowe pytania.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Firma Remmert, jako ekspert w zakresie obróbki...

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

Firma z Krakowa w ubiegłym roku zakupiła od...

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

Zamawiając nowe centrum obróbczo-tnące Schirmer,...

Rozsądna automatyzacja z FIMTEC-POLSKA

Rozsądna automatyzacja z FIMTEC-POLSKA

PRO-AL odnotowuje dynamiczny rozwój, który jest...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni