BAJCAR rozpoczyna produkcje stolarki aluminiowej na maszynach R&D Tech

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W związku z rozszerzeniem działalności firmy Bajcar ze Słupska o produkcję stolarki otworowej z aluminium w  czerwcu tego roku firma R&D Tech zakończyła instalację kompleksowej linii do produkcji stolarki aluminiowej. 

Słupska firma została wyposażona w najnowocześniejsze maszyny do produkcji okien i drzwi z aluminium, rozszerzając znacząco zakres swojej działalności, co zapewne zapewni firmie wzrost zamówień, a co za tym idzie – szybszy rozwój firmy.

W słupskiej fabryce zostało zainstalowane nowoczesne, sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze COMET T4 umożliwiające obróbkę profili o długości do 4 m, wyposażone w czteroosiowy układ pozwalający na obrót elektrowrzeciona od 0° do 180° w sposób ciągły w celu wykonania obróbki na zarysie profilu. Centrum to posiada 8-pozycyjny magazyn narzędziowy, co umożliwia obróbkę 5. powierzchni detalu, i jest wyposażone w ruchomy stół roboczy, który ułatwia załadunek i rozładunek detalu, i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Kolejnym elementem najnowszej linii Bajcar jest dwugłowicowa piła PRECISION TS2 z trzema osiami sterowanymi numerycznie, posiadająca unikalny, opatentowany przez EMMEGI elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, który zapewnia ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z bardzo dużą dokładnością.

Następną  składową, tworzącą linię produkcyjną okien i drzwi aluminiowych od A-Z, stanowi jednogłowicowa piła MS 300 z podnoszoną tarczą tnącą, która przeznaczona jest do cięcia pod kątem 90° i 45°, prawego i lewego, oraz pod kątami pośrednimi.


Reklama

Dostarczone przez R&D Tech maszyny, tworzące ciąg technologiczny tej nowoczesnej linii do produkcji stolarki aluminiowej, stanowią także takie maszyny, jak zagniatarka do naroży ITACA SOLUTION, frezarka do końców profili AKF 6/250, zderzak pomiarowy FERMO MV, podajnik rozładunkowy oraz odciąg wiórów MG4.

Nowoczesna technologia zastosowana w maszynach linii do produkcji stolarki aluminiowej R&D Emmegi zakupiona przez firmę Bajcar, która jest znaczącym producentem okien i drzwi PVC, być może sprawi, że za jakiś czas będziemy mogli mówić o tej firmie jako o znaczącym producencie stolarki aluminiowej. 

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
http://www.randdtech.plIntegracja na sportowo

Integracja na sportowo

W dniu wczorajszym przedstawiciele firm elumatec i SAPOR...

Technologia PREZ-MET kluczem do zdobycia nowych rynków przez fabrykę REDAN

Technologia PREZ-MET kluczem do zdobycia nowych rynków przez fabrykę REDAN

Po zbudowaniu nowych hal i modernizacji dotychczasowej...

Glass System nawiązał współpracę z elumatec

Glass System nawiązał współpracę z elumatec

Glass System oferuje produkty pozwalające na...

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

Grupa Schneider jest niezależnym przedsiębiorstwem...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni