| Wyświetleń:764

BAJCAR rozpoczyna produkcje stolarki aluminiowej na maszynach R&D Tech

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum obróbcze COMET T4

fot. R&D Tech

Centrum obróbcze COMET T4


Dwugłowicowa piła PRECISION TS2

fot. R&D Tech

Dwugłowicowa piła PRECISION TS2

Jednogłowicowa piła MS 300

fot. R&D Tech

Jednogłowicowa piła MS 300

W związku z rozszerzeniem działalności firmy Bajcar ze Słupska o produkcję stolarki otworowej z aluminium w  czerwcu tego roku firma R&D Tech zakończyła instalację kompleksowej linii do produkcji stolarki aluminiowej. 

Słupska firma została wyposażona w najnowocześniejsze maszyny do produkcji okien i drzwi z aluminium, rozszerzając znacząco zakres swojej działalności, co zapewne zapewni firmie wzrost zamówień, a co za tym idzie – szybszy rozwój firmy.

W słupskiej fabryce zostało zainstalowane nowoczesne, sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze COMET T4 umożliwiające obróbkę profili o długości do 4 m, wyposażone w czteroosiowy układ pozwalający na obrót elektrowrzeciona od 0° do 180° w sposób ciągły w celu wykonania obróbki na zarysie profilu. Centrum to posiada 8-pozycyjny magazyn narzędziowy, co umożliwia obróbkę 5. powierzchni detalu, i jest wyposażone w ruchomy stół roboczy, który ułatwia załadunek i rozładunek detalu, i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Kolejnym elementem najnowszej linii Bajcar jest dwugłowicowa piła PRECISION TS2 z trzema osiami sterowanymi numerycznie, posiadająca unikalny, opatentowany przez EMMEGI elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, który zapewnia ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z bardzo dużą dokładnością.

Następną  składową, tworzącą linię produkcyjną okien i drzwi aluminiowych od A-Z, stanowi jednogłowicowa piła MS 300 z podnoszoną tarczą tnącą, która przeznaczona jest do cięcia pod kątem 90° i 45°, prawego i lewego, oraz pod kątami pośrednimi.


Reklama

Dostarczone przez R&D Tech maszyny, tworzące ciąg technologiczny tej nowoczesnej linii do produkcji stolarki aluminiowej, stanowią także takie maszyny, jak zagniatarka do naroży ITACA SOLUTION, frezarka do końców profili AKF 6/250, zderzak pomiarowy FERMO MV, podajnik rozładunkowy oraz odciąg wiórów MG4.

Nowoczesna technologia zastosowana w maszynach linii do produkcji stolarki aluminiowej R&D Emmegi zakupiona przez firmę Bajcar, która jest znaczącym producentem okien i drzwi PVC, być może sprawi, że za jakiś czas będziemy mogli mówić o tej firmie jako o znaczącym producencie stolarki aluminiowej. 

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/Innowacyjna frezarka CNC do obróbki profili przed zgrzewaniem trafia na rynek

Innowacyjna frezarka CNC do obróbki profili przed zgrzewaniem trafia na rynek

DKV Service zapewnia, że wprowadza do sprzedaży...

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE z Suwałk automatyzują się z URBAN POLSKA/SCHIRMER

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE z Suwałk automatyzują się z URBAN POLSKA/SCHIRMER

Urban Polska nie zwalnia tempa i pod koniec kwietnia...

Komfortowy i bezpieczny magazyn zautomatyzowany

Komfortowy i bezpieczny magazyn zautomatyzowany

Olbrzymi asortyment materiałów, ogromne przestrzenie...

DAKO zainwestowało w rozwiązania Fimtec-Polska

DAKO zainwestowało w rozwiązania Fimtec-Polska

DAKO sp. z o. o. z ponad 25-letnim doświadczeniem w...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni