Dwa Kryształowe Profile dla Urban Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Tegoroczne targi BUDMA 2007 okazały się dla firmy Urban Polska szczególną okazją do kontynuowania pasm sukcesów, umacniając tym samym jej pozycję lidera na rynku producentów stolarki otworowej.

Na tegorocznej edycji targów BUDMA 2007 partnerzy: firmy URBAN i RAPID miały zaszczyt zaprezentować swoje propozycje innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesu produkcji. Szczególną uwagę klientów zwróciły nowe produkty takie jak, automat wiercąco-frezujący otwory pod klamkę MP 34, wyróżniający się w pełni zautomatyzowanym cyklem pracy i nowatorskim rozwiązaniem obróbki frezowania, oraz wprowadzona jesienią ubiegłego roku na rynek przez firmę Rapid - piła do listew przyszybowych GLX VARIO, umożliwiająca równoczesne podwójne cięcie listew PVC bez zbędnych prowadnic dociskowych. Dzięki bardzo pozytywnemu oddźwiękowi wśród klientów świadczącym o wciąż rosnącej  popularności produktów oferowanych przez URBAN POLSKA, firma może być dumna ze  swych osiągnięć.

Zainteresowanie produktami firmy URBAN przekroczyło najśmielsze oczekiwania, znacznie przekraczając zakładane plany sprzedaży i rokując tendencję wzrostową. Niezliczona ilość nowych kontaktów, słowa uznania od stałych partnerów handlowych, zawarcie wielu poważnych kontraktów, są dla firmy bodźcem do dalszej efektywnej pracy.

Ciągła innowacja jest jednym z filarów wszechstronnych sukcesów firmy URBAN. Wraz z rozwojem procesu automatyzacji w zgrzewaniu oraz oczyszczaniu jednostek okiennych firma URBAN zyskała pozycję prekursora w tej branży,  dowodem czego było zdobycie pierwszego miejsca w konkursie KRYSZTAŁOWY PROFIL 2006 w kategorii: "innowacyjność". Kolejnym triumfem jest uplasowanie się również na pierwszej pozycji w kategorii: "stabilny i długoletni rozwój". Na ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się na targach BUDMA 2007 w Poznaniu, pojawiło się ponad 200 osobistości z branży.

"To prestiżowe wyróżnienie, zaszczytne tytuły są dla nas nie tylko uwieńczeniem pracy na rynku, ale również zobowiązaniem wobec naszych klientów i partnerów do dalszego rozwoju i doskonalenia działalności  firmy na rynku. Wszystkim głosującym chcielibyśmy  serdecznie podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyli." - powiedział nam Janusz Bubień - Prezes URBAN POLSKA.

Dzięki tak licznym dowodom uznania firma Urban Polska weszła jeszcze pewniej w rok 2007.

 

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
http://u-r-b-a-n.plWejdź do fabryki przyszłości – otwarcie Innovation Lab firmy Omron w Polsce

Wejdź do fabryki przyszłości – otwarcie Innovation Lab firmy Omron w Polsce

18 października 2018 roku w Tychach otwarte zostanie...

Aluprof po raz kolejny zaufał R&D Tech

Aluprof po raz kolejny zaufał R&D Tech

Aluprof ponownie zaufał firmie R&D Tech, dokonując...

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

Decydując się na budowę hali stalowej, uzyskanie przez...

Samodzielne ostrzenie narzędzi dla większej niezależności fabryki

Samodzielne ostrzenie narzędzi dla większej niezależności fabryki

Grupa WEINIG znana jest przede wszystkim ze świetnych...

Rozbudowa centrum logistyczno-handlowego Profix zakończona!

Rozbudowa centrum logistyczno-handlowego Profix zakończona!

Inwestycja trwała dwanaście miesięcy. Obejmowała...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni