Dwa Kryształowe Profile dla Urban Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Tegoroczne targi BUDMA 2007 okazały się dla firmy Urban Polska szczególną okazją do kontynuowania pasm sukcesów, umacniając tym samym jej pozycję lidera na rynku producentów stolarki otworowej.

Na tegorocznej edycji targów BUDMA 2007 partnerzy: firmy URBAN i RAPID miały zaszczyt zaprezentować swoje propozycje innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesu produkcji. Szczególną uwagę klientów zwróciły nowe produkty takie jak, automat wiercąco-frezujący otwory pod klamkę MP 34, wyróżniający się w pełni zautomatyzowanym cyklem pracy i nowatorskim rozwiązaniem obróbki frezowania, oraz wprowadzona jesienią ubiegłego roku na rynek przez firmę Rapid - piła do listew przyszybowych GLX VARIO, umożliwiająca równoczesne podwójne cięcie listew PVC bez zbędnych prowadnic dociskowych. Dzięki bardzo pozytywnemu oddźwiękowi wśród klientów świadczącym o wciąż rosnącej  popularności produktów oferowanych przez URBAN POLSKA, firma może być dumna ze  swych osiągnięć.

Zainteresowanie produktami firmy URBAN przekroczyło najśmielsze oczekiwania, znacznie przekraczając zakładane plany sprzedaży i rokując tendencję wzrostową. Niezliczona ilość nowych kontaktów, słowa uznania od stałych partnerów handlowych, zawarcie wielu poważnych kontraktów, są dla firmy bodźcem do dalszej efektywnej pracy.

Ciągła innowacja jest jednym z filarów wszechstronnych sukcesów firmy URBAN. Wraz z rozwojem procesu automatyzacji w zgrzewaniu oraz oczyszczaniu jednostek okiennych firma URBAN zyskała pozycję prekursora w tej branży,  dowodem czego było zdobycie pierwszego miejsca w konkursie KRYSZTAŁOWY PROFIL 2006 w kategorii: "innowacyjność". Kolejnym triumfem jest uplasowanie się również na pierwszej pozycji w kategorii: "stabilny i długoletni rozwój". Na ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się na targach BUDMA 2007 w Poznaniu, pojawiło się ponad 200 osobistości z branży.

"To prestiżowe wyróżnienie, zaszczytne tytuły są dla nas nie tylko uwieńczeniem pracy na rynku, ale również zobowiązaniem wobec naszych klientów i partnerów do dalszego rozwoju i doskonalenia działalności  firmy na rynku. Wszystkim głosującym chcielibyśmy  serdecznie podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyli." - powiedział nam Janusz Bubień - Prezes URBAN POLSKA.

Dzięki tak licznym dowodom uznania firma Urban Polska weszła jeszcze pewniej w rok 2007.

 Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
http://u-r-b-a-n.plKonsumenci wybrali najlepszy produkt na targach WinDoor-tech 2019

Konsumenci wybrali najlepszy produkt na targach WinDoor-tech 2019

Zdaniem konsumentów oraz zwiedzających targi najlepszym...

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA...

O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

Jak kształtuje się rynek wynajmu maszyn budowlanych do...

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

W dobie poszukiwania przez producentów stolarki...

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

W odpowiedzi na oczekiwania miłośników skandynawskiego...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni