| Wyświetleń:799

Nowe centrum pokazowo-dydaktyczne HOMAG Polska w Warszawie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W połowie stycznia firma HOMAG Polska, jeden z czołowych dostawców maszyn i urządzeń do obróbki drewna, we współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego otworzył nowe centrum pokazowo-dydaktyczne.

Centrum będzie pełniło podwójną funkcję: oprócz zmniejszenia dystansu między dostawcą i ich odbiorcą, służyć będzie również kształceniu nowych kadr. Mieści się ono w stolicy, w pomieszczeniach należących do SGGW.

Reklama

Do tej pory firma HOMAG Polska dysponowała centrum pokazowo-dydaktycznym w siedzibie firmy w Środzie Wielkopolskiej oraz w oddziale firmy w Biertowicach koło Krakowa. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, HOMAG Polska udostępnił możliwość obejrzenia ich produktów również w stolicy. Dodatkowo centrum jest bazą dydaktyczną dla studentów Wydziału Technologii Drewna SGGW. To nasza inwestycja w młodych ludzi, która umożliwia im dostęp do najnowszych technologii. W całe przedsięwzięcie zaangażowani są również partnerzy HOMAG Polska w zakresie instalacji odpylającej – firma Nestor, a także dostawca narzędzi – firma Leitz, Rehau i Mazi.


Cała ekspozycja składa się z maszyn tworzących małą fabrykę. Na otwarciu zaprezentowano małą, poziomą pilarkę panelową firmy HOLZMA HPP 250/31/31. Pilarka jest w wersji udoskonalonej, pozwalającej na znacznie krótsze cięcia, większy posuw wózka piły oraz wyższą jakoś obróbki. Kolejną maszyną zaprezentowaną podczas uroczystości otwarcia centrum była okleiniarka firmy BRANDT seria Ambition 1220 FC. W standardzie wyposażona została aż w siedem agregatów obróbczych. Całość uzupełniona została centrum obróbczym firmy WEEKE BHX 050. To mały multitalent do wiercenia, frezowania i wykonywania rowków wpustowych.

Bardzo ważnym elementem dopełniającym park maszynowy produktów Grupy HOMAG jest odpowiednie oprogramowanie. To uzupełnienie oferuje również HOMAG Polska w postaci oprogramowania woodCAD/CAM firmy HOMAG eSolution. Sprawdza się ono doskonale zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Jest to bardzo wszechstronne narzędzie pozwalające na przejście od pierwszego szkicu po produkt końcowy.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa pokaz, który w sposób bezpośredni pokaże pracę naszych maszyn oraz umożliwi Państwu bezpośrednią oceną ich funkcjonowania, a co najważniejsze – pokaże efekt końcowy – zaprasza Zespół HOMAG Polska.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z przedstawicielami firmy HOMAG Polska w Warszawie

Hubert Brejtfus – tel. 606 118 606

Łukasz Ciuba – tel. 602 778 282

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

HOMAG Polska Sp. z o.o.

63-000 Środa Wielkopolska
ul. Prądzyńskiego 24
tel.: +48 61 647 4500
tel.: +48 61 647 4509
e-mail: info-polska@homag.com
https://www.homag.com/pl/
https://www.facebook.com/HomagPolska/Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Udana współpraca oraz świetnie działający park...

NN-SYSTEM DP FLEX, czyli piły 'bez hałasu'

NN-SYSTEM DP FLEX, czyli piły 'bez hałasu'

Niezależnie od tego, czy mówimy o małym zakładzie...

Zmiany w Zarządzie spółki Reimpex-Meesenburg

Zmiany w Zarządzie spółki Reimpex-Meesenburg

W dniu 12.11.2019 roku na Walnym Zgromadzeniu...

Klucz do narzędzi SERVOLOCK

Klucz do narzędzi SERVOLOCK

Niekiedy ułatwić znacznie życie operatorów maszyn, a...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni