| Wyświetleń:2281

Nowa siedziba R&D Tech (wywiad z Prezesem Tomaszem Rybką)

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wizualizacja nowej siedziby R&D Tech

fot. R&D Tech

Wizualizacja nowej siedziby R&D Tech


Zobacz również:

oknoad

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

Montaż okna na Porothermie

Tylko u nas moskitiery na okna łukowe

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Dobry Montaż


Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

fot. oknonet.pl

Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

fot. oknonet.pl

Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

fot. oknonet.pl

Symboliczne rozpoczęcie budowy nowej siedziby R&D Tech

24 stycznia R&D Tech wmurował kamień węgielny pod budowę nowej siedziby w Zielonej Górze. Nie tylko braliśmy udział w tym ważnym w życiu przedsiębiorstwa wydarzeniu, ale i zadaliśmy kilka pytań Tomaszowi Rybce, Prezesowi Zarządu spółki R&D Tech.

Panie Tomaszu, czym jest podyktowana decyzja o rozpoczęciu budowy nowej siedziby?

Decyzja o budowie nowej siedziby podyktowana jest z pewnością lepszymi warunkami obsługi klientów, co stanowi dla nas niewątpliwie priorytet, zarówno pod względem jakości, szybkości działania, jak i poszerzania palety świadczonych przez nas usług. Dotychczas nie posiadaliśmy możliwości remontów dużych centrów obróbczych o gabarytach powyżej 10 m. Mając takie zaplecze, z powodzeniem będziemy mogli wykonywać nie tylko remonty, ale i specjalistyczne konfiguracje dla nowych urządzeń, tak aby w efekcie końcowym zwiększyć wydajność urządzenia oraz jego funkcjonalność. 

Dodatkowym, ważnym elementem jest możliwość prezentowania szerokiej palety maszyn w naszej siedzibie, tak aby wybór maszyny był wyborem optymalnym. Dzięki nowej siedzibie R&D Tech zwiększy również swoje możliwości prezentacyjne i reprezentacyjne. Ponadto należy nadmienić, że oprócz branży okiennej, w której jesteśmy wysoko lokowani, sprzedajemy nasze maszyny również do branży automotive, gdzie posiadamy już referencje u takich koncernów jak np. VOLVO. 

Dlaczego taka lokalizacja? Kiedy zakończenie inwestycji?

Z logistycznego punktu widzenia, patrząc na mapę oraz lokalizację naszego dostawcy, który pochodzi z Włoch, jak i innych kooperantów z Europy Zachodniej – m.in. z Niemiec, położenie Zielonej Góry na trakcie komunikacyjnym jest niezwykle korzystne, m.in. ze względu na bliskość drogi szybkiego ruchu S3. Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień 2017 roku.

Jakie usprawnienia zostaną zaimplementowane w nowej siedzibie spółki?

Pierwszym usprawnieniem, nad którym pracujemy, stanowią procedury szybszej obsługi klienta, odnosi się to m.in. do dostawy części zamiennych frezów, tarczy, maszyn itp. Ponadto zwiększenie gabarytów magazynu części zamiennych niewątpliwie usprawni obsługę klienta. Istotna jest również możliwość prezentacji urządzeń, prowadzenia różnego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów itp. Dodatkowym atutem będzie wykonywanie badań jakości obróbek w naszym własnych laboratorium, które będzie mieściło się w nowej siedzibie. 

Co jest kluczowe dla inwestorów w procesie decyzyjnym zakupu maszyn? Wyposażenie, serwis, gwarancja?

Z całą pewnością dobry serwis i wysoka jakość obsługi klienta. Ponadto dostępność doradcy w zakresie obsługi, serwisu oraz modernizacji, czas reakcji serwisu na różnego rodzaju usterki oraz kompetentna, profesjonalna obsługa. Następnie wyposażenie i gwarancja. Jednakże najistotniejszym czynnikiem jest wykorzystanie oprogramowania, jego ergonomia oraz wszechstronność, co niewątpliwie gwarantują nasze programy CAMPlus i Job z możliwością integracji z komercyjnymi i ogólnodostępnymi na polskim ryku programami dla stolarki otworowej. 

Czy klienci chętnie korzystają z programów dofinansowujących zakup maszyn? Pomagają Państwo swoim klientom w tej kwestii?

Oczywiście, że klienci chętnie korzystają z tego typu programów. My równie wspieramy naszych klientów w tych działaniach, co znajduje się w pakiecie doradczym naszych ekspertów. 

Czy w 2017 roku możemy spodziewać się jakichś nowości produktowych?

Tak, oczywiście. Na targach BAU Monachium zdążyliśmy zaprezentować już Quadra L2. Jest to przelotowe centrum tnąco-obróbcze dedykowane do profili aluminiowych, które już jest w eksploatacji w Polsce m.in. u takich klientów jak BUDVAR i AdamS. Dodam tylko, że urządzenie Quadra L2 zostało doposażone o dodatkowe funkcjonalności. O szczegółach mogą poinformować nasi przedstawiciele. Informacje dotyczące centrum Quadra L2 będzie można również uzyskać na naszym stoisku 84D podczas targów budowlanych BUDMA 2017 w Poznaniu. Już dzisiaj zapraszamy Państwa bardzo serdecznie!  

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Markiem...

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Firma Remmert, jako ekspert w zakresie obróbki...

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

Firma z Krakowa w ubiegłym roku zakupiła od...

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

Zamawiając nowe centrum obróbczo-tnące Schirmer,...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni