| Wyświetleń:1729

Cyfrowa zagniatarka do naroży DCM1 już w fabryce VIDOK

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

VIDOK to ceniona fabryka stolarki z ponad 25-letnim doświadczeniem. Producent spod Rzeszowa ponownie zainwestował w rozwiązania FIMTEC-POLSKA, tym razem we w pełni cyfrową zagniatarkę do naroży DCM1.


Wyroby VIDOK cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Stolarka okienna tej marki trafia do niemal każdego kraju Europy: Niemiec, Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Ukrainy. Odbiorcami tych produktów są zarówno inwestorzy indywidualni, jaki i przedsiębiorstwa budowlane oraz instytucje użyteczności publicznej.

Aktualnie w fabryce uruchamiana jest w pełni cyfrowa zagniatarka do naroży DCM1. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby technologiczne i dynamiczny rozwój produktów oferowanych przez spółkę spod Rzeszowa.

Zagniatarka, jako pierwsza na świecie, wyposażona jest w 14 osi numerycznych odpowiadających za precyzyjne pozycjonowanie i pracę 4 noży zagniatających. Nad prawidłowym zgniotem czuwają systemy bezpieczeństwa, takie jak kamera przemysłowa ze szczelinomierzem czy sposób wyboru zagniatanego profila z listy systemów na panelu sterowania lub przez zeskanowanie kodu kreskowego. Maszyna pracować będzie na następujących systemach: Yawal, Aluprof, Cortizo, Blyweert.

#produkcja_stolarki, #stolarka_aluminiowa, #okna_aluminiowe, #zagniatarki, #DCM1, #automatyzacja_produkcji

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Eko-Okna S.A. zamawiają kolejne maszyny w Fimtec-Polska

Eko-Okna S.A. zamawiają kolejne maszyny w Fimtec-Polska

Eko-Okna S.A., kontynuując zakupy w Fimtec-Polska,...

E-sklep Ultima już otwarty

E-sklep Ultima już otwarty

Na bazie znanego i przetestowanego modelu P307, powstała...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni