| Wyświetleń:407

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

fot. R&D Tech

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider


R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

fot. R&D Tech

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do Grupy Schneider

Grupa Schneider jest niezależnym przedsiębiorstwem działającym w strukturze firmy Schneider i specjalizuje się w wytwarzaniu wszelkiego typu konstrukcji aluminiowych, w tym aluminiowe fasady, okna i drzwi. 


Obecnie na rynku niemieckim firma Schneider zajmuje pozycję jednego z czołowych producentów fasad, okien i drzwi. Produkowane elementy cechuje indywidualność rozwiązań, wysoka jakość oraz możliwość szybkiego montażu na placu budowy. Firma R&D Tech w ostatnim czasie dostarczyła nowoczesny park maszynowy do tego przedsiębiorstwa, w tym: wszechstronne i precyzyjne centrum obróbcze Satellite XT, dwugłowicową piłę Precision C2 oraz dwie piły jednogłowicowe MSP 400S.

Dostarczony Satellite XT to 5-osiowe centrum obróbcze CNC, w wersji o długości osi X 10500 mm, które jest zaawansowaną technologią skondensowaną w jednej maszynie, wykonującą frezowanie, wiercenie, gwintowanie i cięcia, minimalizując czas obróbki przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia. 

Zakupione przez Grupę Schneider centrum to dynamiczna wersja, która pracuje w trybie wahadłowym z niezależnym systemem rozstawienia mocowań, charakteryzuje się dużą mocą, z wrzecionem 15 kW w S1, prędkością 24000 obrotów na minutę, 12 Nm momentu obrotowego, system chłodzenia wrzeciona cieczą oraz tarczą o średnicy 500 mm, dzięki której posiada zdolność cięcia nawet największych gabarytowo profili. 

Wraz z ciągłym rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję, aby rozbudować nasz park maszynowy o kolejne nowoczesne urządzenia. Z uwagi na fakt, że projektowane fasady coraz częściej posiadają skomplikowaną konstrukcję, istotne było, aby zakupione maszyny posiadały najnowsze rozwiązania, jeśli chodzi o software. I tutaj naszym oczekiwaniom w pełni sprostała oferta R&D Tech, który jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn Emmegi, których oprogramowanie posiada automatyczny import modeli programu typu CAD – stwierdza Wawrzyniec Tomański, Dyrektor Operacyjny Schneider.


Ponadto, posiadanie w parku maszynowym centrum Satellite XT to gwarancja uzyskania najwyższej jakości obróbki produktu, mając możliwość wykonania nawet najcięższych i najbardziej skomplikowanych obróbek. Co więcej, uniwersalność Satellite to gwarancja najwyższej jakości oferowanych przez Grupę Schneider produktów i wzrost wydajności.


Centrum, dzięki zderzakom referencyjnym, zapewnia dokładne ustawienie obrabianego elementu, a nowy rodzaj zacisków z systemem szybkiego dopasowania do profilu zapewnia sztywność  obrabianego elementu i jego szybką obróbkę. 16-sto pozycyjny magazyn narzędzi z możliwością powiększenia do 32 pozycji jest umieszczony na ruchomej bramie głowicy i porusza się wzdłuż maszyny razem z głowicą, co daje możliwość natychmiastowej zmiany narzędzia. Dodatkowo metalowy taśmociąg zbiera i odprowadza wióry, transportując nawet duże i ciężkie odpady. 

Zakupione maszyny przez firmę z Kątów Wrocławskich to zwiększona funkcjonalność produkcji, większa oszczędność czasu, gwarancja jakości produkowanych elementów.

Nasze konstrukcje są stosowane w budynkach handlowych, użyteczności publicznej oraz apartamentowcach. Inwestorzy doceniają w nich funkcjonalność i estetykę, a architekci duże możliwości, pozwalające uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy. Posiadając wysoko zaawansowany park maszynowy, my oraz nasi klienci mamy pewność, że zostanie zapewniona najwyższa jakość dostarczanego przez Grupę Schneider produktu – dodaje Wawrzyniec Tomański.


#produkcja_stolarki, #maszyny, #automatyzacja_produkcji, #optymalizacja_produkcji

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Markiem...

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Firma Remmert, jako ekspert w zakresie obróbki...

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

Firma z Krakowa w ubiegłym roku zakupiła od...

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

Zamawiając nowe centrum obróbczo-tnące Schirmer,...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni