| Wyświetleń:538

Bernardo udoskonaliło piły formatowe serii Classic

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Bernardo Classic 3200 C

fot. Bernardo

Bernardo Classic 3200 C


Bernardo, austriacki potentat w produkcji obrabiarek, nie osiada na laurach i udoskonala co jakiś czas najpopularniejsze serie swoich maszyn. Aktualizacji doczekała się niedawno linia pił formatowych Classic. Modele Classic C, bo tak oznaczona została najnowsza seria, zostały wzbogacone o prowadnice prętowe, w które do tej pory wyposażane były jedynie formatówki z najwyższej półki cenowej.


Udoskonalenie pił formatowych Classic jest ukłonem w kierunku najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na możliwie najlepszych parametrach maszyny w rozsądnym przedziale cenowym. Od początku naszej współpracy handlowej z marką Bernardo, a więc od 10 lat, uruchomiliśmy w polskich zakładach stolarskich już około 500 sztuk tego typu obrabiarek. Rodzimy rynek je bez wątpienia ceni, ale w DNA austriackiego producenta jest ciągły rozwój i tym podyktowane są zmiany. Zyskają na tym nasi Klienci, piły będą jeszcze bardziej wytrzymałe i wydajne, a konkurentów pobudzi to do równie aktywnych działań nad rozwojem oferty. Cała branża stolarska na tym zyska – mówi z dumą Michał Kowalski, dyrektor handlowy firmy HAFEN, wyłącznego dystrybutora Bernardo w Polsce.


Seria Classic C obejmuje modele 1600, 2500 i 3200, różniące się jedynie długością stołu. Poza prowadnicami prętowymi, na uwagę zasługują również wychylna tarcza pilarska, solidna konstrukcja oraz duże wymiary maszyny, co stwarza idealne warunki pracy w przycinaniu dużych płyt lub litego drewna. Ponadto za pomocą dostępnego w standardzie agregatu wstępnego frezowania (podcinacza) można również łatwo obrabiać płyty dekoracyjne.

Tak bogata specyfikacja w połączeniu z dwuletnią gwarancją, zgodnością z normami unijnymi, polską dokumentacją techniczną, dostępnością serwisu i oryginalnych części zamiennych, odpowiada wszystkim wymaganiom nowoczesnego zakładu stolarskiego i jest idealnym rozwiązaniem dla dbających o koszta małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Chętnych do zapoznania się z najnowszą odsłoną pił formatowych, firma HAFEN zaprasza na swoją ekspozycję do centrali w Siedlcach, jak również do regionalnych salonów wystawowych w Bydgoszczy i Radzionkowie.

#pily_formatowe, #produkcja_stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Jak przebiega optymalizacja przepływu materiału w czterech krokach

Firma Remmert, jako ekspert w zakresie obróbki...

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

OKNOPLAST zainwestował w maszyny od Fimtec-Polska

Firma z Krakowa w ubiegłym roku zakupiła od...

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

Zamawiając nowe centrum obróbczo-tnące Schirmer,...

Rozsądna automatyzacja z FIMTEC-POLSKA

Rozsądna automatyzacja z FIMTEC-POLSKA

PRO-AL odnotowuje dynamiczny rozwój, który jest...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni