| Wyświetleń:4008

STOLPEX wynosi prezentację maszyn na wyższy poziom

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

STOLPEX wynosi prezentację maszyn na wyższy poziom

fot. STOLPEX | STOLPEX wynosi prezentację maszyn na wyższy poziom

W lipcu 2021 roku STOLPEX oddał do użytkowania nowo powstałą halę wystawienniczą (showroom), którą wybudowano w siedzibie firmy w podrzeszowskiej Jasionce obok lotniska. 


W nowo powstałym obiekcie o powierzchni 410 metrów kwadratowych znajduję się obecnie do prezentacji: 2 linie zgrzewająco-zaczyszające URBAN oraz GRAF Synergy, centrum cięcia i obróbki RAPID OPTIMA, centrum obróbcze EMMEGI oraz automatyczna piła dwugłowicowa EMMEGI TWIN ISOLA.

Inwestycja pozwoliła na zwiększenie powierzchni wystawienniczo-magazynowej do 1450 metrów kwadratowych. W tym miejscu będą odbywać się prezentacje zarówno większych maszyn, jak i całych kompletnych linii oraz centr cięcia i obróbki dostępnych do sprzedaży (mowa o maszynach nowych i używanych niemieckich oraz włoskich producentów: URBAN, ROTOX, ELUMATEC, GRAF Synergy, PRESSTA EISELE itd.).
W związku z ciągłym rozwojem firmy, na początku 2022 roku STOLPEX będzie realizować rozbudowę i modernizację kolejnych naszych obiektów wystawienniczych oraz warsztatowo-magazynowych.

#automatyzacjaprodukcji, #sprzedazmaszyn

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

STOLPEX Maszyny do Produkcji Okien

36-002 Jasionka k. Rzeszowa
Jasionka 74A
tel.: (+48) 17 772 30 80
tel.: (+48) 602 217 417
e-mail: info@stolpex.eu
http://stolpex.eu
https://www.facebook.com/STOLPEX/