| Wyświetleń:483

Induline, czyli powłoki do okien i drzwi z dodatkowym wsparciem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!


Zobacz również:

oknoad

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Ekspert Stolarki

Nowe narzędzie dla branży okiennej

Montaż okna na Porothermie

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie


Docelowym klientem działu Induline są firmy produkujące okna i drzwi drewniane na skalę przemysłową. Dział powstał pod koniec 2017 roku, a jego głównym zadaniem jest wspieranie klientów w doborze produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. 


Szczególnie w dziedzinie obróbki powierzchni i technologii aplikacji, decydujące znaczenie w kooperacji mają kwalifikacje i doświadczenie doradców technicznych. To właśnie poprzez konsultacje świadczone przez naszych ekspertów, wspieramy Klientów w doborze produktów, urządzeń oraz w przebiegu procesów produkcyjnych – wyjaśniają eksperci działu Induline.


Dzięki możliwościom technicznym Centrum Kompetencyjnego w Löningen (Niemcy), Remmers może opracować takie systemy produktów, które dokładnie odpowiadają indywidualnym wymaganiom i życzeniom ich Klientów. Na powierzchni 2500 m² dysponuje międzynarodowym technikum praktycznych zastosowań, centrum obsługi klienta oraz centrum szkoleniowym. Technikum wyposażone jest w najnowocześniejszą technologię, włącznie z w pełni zautomatyzowanym 6-osiowy robotem lakierniczym, z funkcją rozpoznawania części 3D. 

Systemy lakiernicze Induline do okien aluminiowo-drewnianych


Połączenie w obrębie jednej konstrukcji drewna i aluminium sprawia, że każde okno staje się wyjątkowe. Podczas gdy znajdująca się od strony pomieszczenia drewniana część okna zapewnia przytulność i komfort użytkowania, zewnętrzna, aluminiowa gwarantuje optymalną i długotrwałą ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych i praktycznie nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Nienarażone na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych powierzchnie wewnętrzne można wykańczać powłokami nadającymi im wygląd i odczucie w dotyku charakterystyczne dla wykończenia mebli o wysokiej jakości. Klasyczne rodzaje drewna, stosowane do produkcji okien, takie jak świerk, modrzew oraz dąb, stają się dzięki temu równie nowoczesne i zyskują ponadczasowy charakter.

Remmers przygotował propozycję systemów lakierniczych do nakładania na różne gatunki drewna i optymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb zakładów produkcyjnych. Budowanie najbardziej dopasowanego do realiów produkcyjnych danego zakładu systemu powłokowego można oprzeć na następujących produktach:

» INDULINE SW-900 VP


Wodorozcieńczalny, bezbarwny impregnat przeznaczony do efektywnej ochrony drewna miękkiego i nieodpornego twardego przed sinizną i zgnilizną; ma wysoką zawartość fungicydów, a dzięki odpowiedniej kompozycji żywic ułatwia szlifowanie drewna i wyrównywanie jego wybarwienia przez podkłady lazurowe.

» INDULINE GW-360


Uniwersalny, wodorozcieńczalny podkład lazurujący, do stosowania na drewnie zarówno iglastym, jak i liściastym, dający przy metodzie polewania lub zanurzania doskonałe efekty, jeśli chodzi o równomierność rozlewania i wypełniania naturalnych porów w drewnie.

» INDULINE ZW-504i


Bezbarwna, wodorozcieńczalna międzywarstwa izolująca, ograniczająca przebarwienia garbnikowe na drewnie twardym, przeznaczona do natrysku metodą Aircoat/Airless, zawierająca filtry UV dla lepszej stabilności kolorów lazurowych. Preparat tworzy film lakierowy o wysokim stopniu przezroczystości i bardzo dobrze wypełnia głębokie pory w drewnie dębu oraz buduje warstwę o dużej miąższości na drewnie iglastym.

» INDULINE LW-720/10


Powłoka nieuwypuklająca usłojenia drewna i nieżółknąca wskutek długotrwałego oddziaływania światła słonecznego, z wbudowanymi absorberami UV. Wysoce transparentna powłoka pośrednia i końcowa przeznaczona do przemysłowego pokrywania powierzchni stolarki aluminiowo-drewnianej, nadająca polakierowanej powierzchni znamiona wysokojakościowej i miłej w dotyku powłoki meblowej, tzw. soft line feeling.

» INDULINE OW-800


Ekologiczna, pozbawiona substancji biobójczych powłoka pośrednia i końcowa, przeznaczona do przemysłowej aplikacji poprzez zanurzanie lub polewanie wielostrumieniowe. Stosowana do wykańczania powierzchni stolarki aluminiowo-drewnianej, nadająca powierzchni drewna naturalne i matowe wykończenie, do złudzenia przypominające drewno olejowane.


» INDULINE OW-810


Wodorozcieńczalna międzywarstwa i powłoka końcowa, przeznaczona do aplikacji metodą natrysku, charakteryzująca się dobrym wypełnianiem i działaniem hydrofobowym, szybko nadająca się do szlifowania i dalszej obróbki, nadająca wykańczanym powierzchniom stolarki otworowej elegancki i subtelny wygląd, imitujący powierzchnie olejowaną.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że kompetentne doradztwo oraz wypracowywanie rozwiązań wspólnie z klientem pomagają łatwiej i szybciej osiągać zamierzone cele biznesowe. Szczególnie w przypadku producentów stolarki drewnianej, etap lakierniczej obróbki powierzchni oraz związane z nią technologie wymagają podejścia opartego na wysokich kwalifikacjach oraz kompetencjach. Dlatego, poprzez doświadczonych ekspertów, wspieramy naszych klientów, poczynając od procesu doboru systemów lakierniczych poprzez wybór odpowiednich urządzeń, po pomoc w projektowaniu całych ciągów lakierniczych i procesów pochodnych (szlifowanie, suszenie itd.) – tłumaczą przedstawiciele Remmers Polska.


Remmers Polska sp. z o.o.
ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne
tel.: +48 61 81 68 100

#produkcja_stolarki, #okna_drewniane, #drzwi_drewniane, #lakiery_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Oferta DKV Service powiększa się o niemieckie maszyny KMW

Oferta DKV Service powiększa się o niemieckie maszyny KMW

DKV Service systematycznie poszerza grono swoich...

O technologii Precision Line z Markiem Klimkiem, Prezesem Zarządu PREZ-MET

O technologii Precision Line z Markiem Klimkiem, Prezesem Zarządu PREZ-MET

PREZ-MET to polska firma o mocnej pozycji rynkowej w...

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

WEGOMA oferuje nowy typ maszyny, jaką jest temperówka...

WALDEMARO z nową, mobilną wersją strony www

WALDEMARO z nową, mobilną wersją strony www

WALDEMARO, dostawca narzędzi precyzyjnych do maszyn oraz...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni