| Wyświetleń:435

Moc zielonego lasera

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

STANLEY FATMAX® zaprezentował dwa zielone lasery do zastosowań budowlanych, remontowych i montażowych. Ich promienie widać cztery razy lepiej od czerwonych.

Dlaczego zielony laser? Gdyż jest, jak zapewnia STANLEY FATMAX®, 4 razy bardziej widoczny (przy takich samych warunkach) od swojego czerwonego odpowiednika. Gwarantuje lepszą jakość i szybsze wykonanie pracy bez konieczności używania okularów obserwacyjnych. Dobra widoczność zielonej wiązki oznacza też większą dokładność poziomowania i precyzyjniejsze wyznaczanie pionów. Dzięki nowej technologii STANLEY FATMAX® urządzenia FCL-G i RL HVPW-G mają dłuższą żywotność baterii – laser krzyżowy wytrzyma 10 h pracy, a niwelator 12 h.

  • Laser krzyżowy STANLEY FATMAX® FCL-G
Nowy laser krzyżowy STANLEY FATMAX® FCL-G znajdzie zastosowanie przy wykańczaniu pomieszczeń, a także podczas prac instalacyjnych. FCL-G pokazuje dwie linie: pionową i poziomą, obie widoczne na odległość do 20 m, a z użyciem detektora liniowego nawet do 50 m. Tak duży zasięg wynika z funkcjonalnego designu i zastosowania szerokiego „okna”, które zwiększa kąt rzutowania linii. W laserze zastosowano czytelne i ergonomiczne przyciski. Wśród nich znajduje się blokada kondensatora, która po zamocowaniu lasera do statywu lub zaczepu, pozwala na stosowanie linii ukośnych. Bateria FCL-G wytrzymuje 10 h pracy. Urządzenie w sugerowanej cenie 1433 zł brutto dostępne jest w renomowanych sklepach budowlanych w całej Polsce. Można do niego dokupić detektor liniowy LD200-G w sugerowanej cenie 369 zł brutto.


Reklama
  • Obrotowy niwelator laserowy STANLEY FATMAX® RL HVPW-G
RL HVPW-G to zaawansowane narzędzie dla zawodowców, które pozwala na poziomowanie i przenoszenie wysokości odniesienia na dużych powierzchniach. Niwelator wraz z detektorem liniowym LD400-G pracuje w zakresie nawet do 600 metrów. Linie generowane przez laser można poziomować ręcznie w zakresie spadku do 10%. System antywstrząsowy zapobiegnie ich nieoczekiwanemu przemieszczeniu oraz poinformuje użytkownika o zmianie położenia instrumentu. Załączony pilot czyni laser obrotowy STANLEY FATMAX® RL HVPW-G stworzonym do jednoosobowej obsługi. Niwelator można montować na statywach z gwintem 1/4 i 5/8 lub na dołączonym uniwersalnym zaczepie do elementów metalowych, drewnianych, czy rur. Bateria NiMH pozwala na 12 h pracy oraz szybkie ładowanie. Niwelator posiada stopień ochrony IP66 pozwalający na nieograniczoną pracę na zewnątrz, także podczas niesprzyjających warunków pogodowych (urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne). Zestaw RL HVPW-G w sugerowanej cenie 4582 zł brutto jest dostępny w renomowanych sklepach budowlanych w całej Polsce. Można do niego dokupić detektor liniowy LD400-G w sugerowanej cenie 399 zł brutto.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!O technologii Precision Line z Markiem Klimkiem, Prezesem Zarządu PREZ-MET

O technologii Precision Line z Markiem Klimkiem, Prezesem Zarządu PREZ-MET

PREZ-MET to polska firma o mocnej pozycji rynkowej w...

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

WEGOMA oferuje nowy typ maszyny, jaką jest temperówka...

WALDEMARO z nową, mobilną wersją strony www

WALDEMARO z nową, mobilną wersją strony www

WALDEMARO, dostawca narzędzi precyzyjnych do maszyn oraz...

Nowoczesny magazyn – na jaką automatyzację stawiają firmy z branży okiennej?

Nowoczesny magazyn – na jaką automatyzację stawiają firmy z branży okiennej?

Automatyzacja magazynowa pozwala przede wszystkim na...

Stürtz – specjaliści od automatyzacji z misją w Polsce

Stürtz – specjaliści od automatyzacji z misją w Polsce

W odpowiedzi na potrzeby i zapytania płynące z rynku, w...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni