| Wyświetleń:1416

Dopasowane usługi serwisowe – skuteczny środek przeciwko przestojom w magazynie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Remmert zapewnia swoim klientom kompleksowy serwis: Podstawą tych działań jest know-how, które firma Remmert zdobyła w przeciągu dziesięcioleci w branży maszyn i urządzeń.

fot. Remmert

Remmert zapewnia swoim klientom kompleksowy serwis: Podstawą tych działań jest know-how, które firma Remmert zdobyła w przeciągu dziesięcioleci w branży maszyn i urządzeń.


Niespodziewana przerwa w funkcjonowaniu pracy hali magazynowej i związany z nią przestój maszyn? W takiej sytuacji klienci, którzy korzystają z rozwiązań Remmert, mogą polegać na kompleksowym serwisie. 


Zgodnie z mottem „We make material flow”, firma dostarcza kompleksowe koncepcje przepływu materiału oraz inteligentne rozwiązania automatyzacyjne, które pozwalają na uniknięcie, bądź szybką eliminację przestojów. Podstawą tych działań jest know-how, które firma Remmert zdobyła w przeciągu dziesięcioleci w branży maszyn i urządzeń. W oparciu o tę wiedzę użytkownicy mogą skonfigurować swoje pakiety serwisowe i inne usługi zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. 

Świadczenie usług posprzedażowych rozpoczyna się bezpośrednio po uruchomieniu rozwiązań magazynowych od firmy Remmert. Producent od zawsze przywiązuje dużą wagę do kontaktu bezpośredniego oraz jasnej komunikacji z klientami. W przypadku pytań lub problemów, infolinia Remmert jest pierwszym punktem nawiązania kontaktu. Zespół dostępny jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mimo dużych odległości, klienci na całym świecie mogą uzyskać pomoc przez telefon. Ponadto serwisanci infolinii mają możliwość zdalnego dostępu do urządzeń klienta. Dzięki intuicyjnej obsłudze urządzeń, często wystarczy zaledwie jeden telefon, aby usunąć usterkę. 

Jeśli nie uda się usunąć problemu w ten sposób, wtedy możliwie jak najszybciej wysyłany jest do klienta serwisant. Dla zapewnienia niezawodności rozwiązań, zadbano również o kwestię dostawy pojedynczych części zamiennych – firma Remmert samodzielnie dostarcza komponenty znanych producentów i gwarantuje ich dostępność przez okres dziesięciu lat. Jeśli dane komponenty nie będą dłużej dostępne, można je indywidualnie wymienić na produkty o modułowej konstrukcji. Ponadto Remmert organizuje szkolenia dla pracowników swoich klientów, aby mogli efektywnie obsługiwać maszyny. 

Zabezpieczenie na przyszłość 


Remmert w regularnych odstępach czasu przeprowadza proaktywne konserwacje urządzeń, aby z wyprzedzeniem zapobiegać przestojom. Każdy komponent został skonstruowany tak, by można go było konserwować w prosty i szybki sposób. Serwisanci, mając pełen przegląd stanu urządzeń, mogą przygotować kompleksową analizę i ocenę dla każdego podzespołu. Na tej podstawie podejmują bezpośrednie działania lub zalecają modernizacje. Maszyny Remmert spełniają wszystkie istotne normy, o czym świadczą także zamieszczone na nich odpowiednie etykiety kontrolne. Terminy konserwacji są ustalane elastycznie, aby zapewnić bezawaryjną eksploatację produktu w siedzibie klienta. Ponadto każde urządzenie posiada 12-miesięczną gwarancję, która może zostać rozszerzona do 24 miesięcy. Możliwość domówienia dodatkowych pakietów serwisowych zapewnia bezpieczną eksploatację urządzenia w trakcie obowiązywania gwarancji, jak również przez cały okres użytkowania. W razie potrzeby, można również zawrzeć zindywidualizowane umowy serwisowe. 

Elastyczne modele umów 


Firma Remmert dostarcza szybkie, nieskomplikowane i kompleksowe usługi, jak i urządzenia w postaci kompletnej oferty, która odpowiada na zapotrzebowanie wyznaczone wspólnie z klientem. Następnie możliwy jest wybór dopasowanego pakietu. 

Dla naszych klientów decydującym kryterium ich sukcesu jest bezawaryjna dostępność urządzeń – wyjaśnia Paweł Zieliński, Dyrektor Generalny Remmert w Europie Wschodniej. – Aby w tej kwestii nie pozostawiać nic przypadkowi, stworzyliśmy kompleksowy serwis zdalny oraz możliwie najszybszą obsługę. Posiadamy 3 doświadczonych serwisantów polskojęzycznych, którzy od lat obsługują nasze instalacje w całej Europie. Szefem centrum serwisowego w Niemczech jest również osoba polskojęzyczna. Błyskawiczne wsparcie, zarówno bezpośrednie, jak i zdalne, to filar naszego portfolio usług.


#logistyka_produkcji, #serwis_maszyn

Zainteresowany? Poproś o ofertę!APM Tech-od pomysłu do realizacji, od projektu do produktu.

APM Tech-od pomysłu do realizacji, od projektu do produktu.

Do rozmowy na temat firmy APM Tech zaprosiliśmy...

Holding Voilap, w skład którego wchodzi Emmegi, zakupił producenta obrabiarek Mecal

Holding Voilap, w skład którego wchodzi Emmegi, zakupił producenta obrabiarek Mecal

Włoski holding Voilap, który należy do rodziny Caiumi...

Maszyny elumatec idealne dla zrównoważonych rozwiązań BIPV

Maszyny elumatec idealne dla zrównoważonych rozwiązań BIPV

Od samego początku filozofią firmy ML System były...

Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Udana współpraca oraz świetnie działający park...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni