| Wyświetleń:490

Pstryknij i wyceń koszt materiałów jak profesjonalista

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Cyfrowe narzędzie pomiarowe STANLEY® Measure Pro zamienia zwykłego smartfona w sprawny dalmierz. Umożliwia wykonywanie szybkich kosztorysów podczas remontów, zwłaszcza przy pomiarach elewacji budynków w odległości aż do 137 m. Urządzenie jest kompatybilne z większością smartfonów z systemami android i iOS.

Wyliczenie potrzebnej ilości materiałów budowlanych oraz kosztów robocizny potrafi przyprawić o ból głowy. Zwłaszcza, gdy czas goni, a szef lub klient potrzebuje szybkiej wyceny. Nowe urządzenie STANLEY® pozwala zmierzyć wysokość, szerokość i powierzchnię zaznaczonego obszaru oraz od razu wyliczyć ilość potrzebnych materiałów. 

STANLEY® Smart Measure Pro to innowacyjne narzędzie wzbogacające smartfon o funkcje dalmierza. Specjalna nakładka zaczepiana o obudowę telefonu pozwala na szybki pomiar odległości. Aby zacząć z niej korzystać, należy pobrać aplikację STANLEY® Measure Pro oraz włączyć bluetooth. Po jej uruchomieniu pokaże się tryb aparatu z celownikiem na środku i dodatkowymi funkcjami, które pozwalają zaznaczyć wysokość, szerokość lub pole powierzchni. Wystarczy skierować obiektyw na interesujący nas obiekt, zrobić zdjęcie i dokonać pomiarów w dogodnym czasie. Aplikacja pozwala także na przeglądanie, zapamiętywanie i przesyłanie zdjęć na komputer lub tablet w formacie JPG i PDF.

Aplikacja STANLEY® Smart Measure Pro są kompatybilne z tabletami, iPhonami (w wersji 4 lub wyższej) oraz smartfonami z systemami android oraz iOS. Jest dostępna do pobrania za darmo z Apple Store i Play Store. Nakładka STANLEY® Smart Measure Pro (STHT1-77366) z zasilającym kablem USB jest dostępna w renomowanych marketach budowlanych w cenie 550 zł netto.


#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!APM Tech  – od pomysłu do realizacji, od projektu do produktu.

APM Tech – od pomysłu do realizacji, od projektu do produktu.

Do rozmowy na temat firmy APM Tech zaprosiliśmy...

Holding Voilap, w skład którego wchodzi Emmegi, zakupił producenta obrabiarek Mecal

Holding Voilap, w skład którego wchodzi Emmegi, zakupił producenta obrabiarek Mecal

Włoski holding Voilap, który należy do rodziny Caiumi...

Maszyny elumatec idealne dla zrównoważonych rozwiązań BIPV

Maszyny elumatec idealne dla zrównoważonych rozwiązań BIPV

Od samego początku filozofią firmy ML System były...

Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Jocz inwestuje w maszyny elumatec do PCW

Udana współpraca oraz świetnie działający park...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni