| Wyświetleń:1647

Listwy PVC w rolce

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aktualnie firma Profex wprowadziła na rynek europejski nowy produkt: listwę płaską PVC, która przy wykorzystaniu wcięcia „V” z asymetrycznym podziałem listwy, pozwala uzyskać formę kątownika z możliwością przyklejenia na piankę samoprzylepną. Szybki, czysty i tani montaż oraz obróbka okien PVC.

Dlaczego warto stosować ten produkt?

Reklama


Listwa o estetycznej formie, lekko zaokrąglona po jednej stronie, połączona jest z wysokiej jakości piankową taśmą samoprzylepną firmy Lohmann, gwarantującą stabilne i trwałe połączenie. Wysokiej jakości pianka skutecznie wyrównuje działanie sił ścinających. Taśmę samoprzylepną zabezpiecza specjalna osłonka papierowa z naddatkiem po bokach, która umożliwia sprawne i czyste naklejenie listwy. Przed montażem listew zaleca się Klientom dokonanie „próby generalnej”. Dzięki wysokiej jakości i korzystnej cenie ten produkt stosowany jest również tam, gdzie potrzeba go w dużych ilościach: w obiektach stawianych przez deweloperów, na osiedlach mieszkaniowych itp. Zalety listwy w postaci „taśmy ciągłej” (odwijanej z rolki) są doskonale znane. Przy użyciu tego typu listwy nie powstają praktycznie żadne odpady. Wystarczy wyciągnąć listwę z kartonu, odciąć przy pomocy zwykłych nożyc i nakleić. Specjalnie skonstruowane opakowanie chroni materiał przed zabrudzeniem. Ponieważ odpowiednia ilość listwy jest stale pod ręką, montaż przebiega szybciej i sprawniej. Listwa płaska firmy Profex pokryta jest specjalnym klejem piankowym, który w znacznym stopniu niweluje naprężenia resztkowe. Jest to konieczny warunek zapewniający trwałe przytwierdzenie listwy do powierzchni.

Od IX 2007 firma Profex wprowadza nowość - listwę z miękką wargą w kartonie. Firma rozszerzyła zakres oferty pod nazwą „Rolka w kartonie”, włączając do niej listwy płaskie z „miękką wargą” połączonych ze specjalną piankową taśmą samoprzylepną. Elastyczna „miękka warga” została skonstruowana w taki sposób, aby przy nawijaniu na rolkę nie dochodziło do żadnych uszkodzeń. Zamontowany profil kryjący z „miękką wargą” wygląda tak, jak dobrze wykonana spoina silikonowa. Można go zamontować nawet na nierównej powierzchni tynku Profile płaskie tego typu z natryskiwaną „miękką wargą” dostępne będą od miesiąca października w 2007 roku.

redakcja oknonet.pl

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Stojaki marki JANUS coraz popularniejsze w Europie

Stojaki marki JANUS coraz popularniejsze w Europie

Rozmowa z Pawłem Janusem, prezesem spółki Janus...

20-te urodziny marki illbruck w Polsce

20-te urodziny marki illbruck w Polsce

illbruck to marka z ponad 60-letnią tradycją klejenia i...

Związek POiD napędza rozwój branży

Związek POiD napędza rozwój branży

Związek POiD wraz z Partnerami kampanii „DOBRY...

Montaż stolarki – wczoraj i dziś

Montaż stolarki – wczoraj i dziś

Prawidłowy montaż okien i drzwi nie jest zadaniem...» Więcej na subportalu montaż