STIER = szczelne połączenia

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

STIER działa w obszarze montażu stolarki otworowej oraz techniki zamocowań. Promuje produkty, dzięki którym można uzyskać oszczędności w zakresie zużycia energii i lepszą izolację termiczną. 


STIER oferuje m.in. taśmy Hannoband niemieckiej firmy Hanno, z którą współpracuje już od wielu lat, dostarczając klientom wysokiej jakości rozwiązania, które maja zastosowanie zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych uszczelnień przy montażu stolarki budowlanej. Przykładem tych ostatnich jest np. taśma paroprzepuszczalna. Wszystkie taśmy rozprężne i inne posiadają najwyższą klasę bezpieczeństwa oraz są nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska. 

Zarówno dla nowo powstających, jak i odnawianych obiektów budowlanych STIER posiada rozwiązania w postaci taśm uszczelniających do okien, wykorzystywanych do tzw. ciepłego montażu. To produkt trwały i skuteczny w działaniu, certyfikowany, przebadany laboratoryjnie oraz neutralnie oddziałujący na otoczenie. Oferta obejmuje kilka rodzajów takich taśm, a wszystkie one posiadają stosowne certyfikaty. 

Dążenie do energooszczędności w budownictwie obejmuje także produkcję i montaż stolarki okiennej. Obecnie praktycznie wszyscy producenci okien zalecają tak zwany ciepły montaż okien. Taśmy do ciepłego montażu okien to idealny materiał chroniący izolację cieplną ścian przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, przede wszystkim deszczu oraz przed parą wodną i wilgocią znajdującą się w budynku. Można je z powodzeniem stosować w nowo oddawanych budynkach, jak i w tych, które poddawane są termomodernizacji. 

Jeśli chodzi o rok 2018, to myślę że możemy zaliczyć ten okres za wyjątkowo udany. Do połowy roku odnotowaliśmy blisko 50% wzrost przychodów ze sprzedaży. W dużej mierze zawdzięczamy ten fakt wręcz lawinowo rosnącej sprzedaży taśm rozprężnych multifunkcyjnych (3W1). Taśmy te nadają się idealnie do pewnego i szybkiego uszczelnienia fug okiennych. Jednym produktem uszczelniamy całe połączenie okienne – mówi Michał Łukasiewicz, właściciel STIER S.C.


#materialy_montazowe, #montaz_stolarki, #uszczelnienie_stolarki, #montaz_warstwowy, #cieply_montaz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowe taśmy montażowe Interga MS – szybciej i łatwiej

Nowe taśmy montażowe Interga MS – szybciej i łatwiej

Nowe taśmy do swojej oferty wprowadza właśnie słupski...

Co daje ciepły montaż okien i drzwi?

Co daje ciepły montaż okien i drzwi?

Energooszczędność to wiodący trend w budownictwie,...

Wiosną zadbaj o okna – jak konserwować je po zimie?

Wiosną zadbaj o okna – jak konserwować je po zimie?

Zimą trudne warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ...

Nowe centrum badawczo-rozwojowe Selena Labs

Nowe centrum badawczo-rozwojowe Selena Labs

Inwestycja o wartości niemal 8 mln zł znacząco...

Grupa Selena szacuje wzrost przychodów do poziomu 1,2 mld zł

Grupa Selena szacuje wzrost przychodów do poziomu 1,2 mld zł

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i...» Więcej na subportalu montaż